Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28161 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czat Onet - Opera 7 , DirT 28/01/03 14:29
Czy komuś udało się tak skonfigurować Opere 7 aby czat na onecie ładował się prawidłowo, myślałem że z nowa javą i nową operą już będzie ok. a dzieje się to samo co w wersji 6 tzn. okienka prywatne są za małe, w zasadzi tylko po to używam IE a wolałby to w operze też robić

  1. Ja odpowiem nieco inaczej ;) , DJopek 28/01/03 15:07
    Nie wiem, ale jeżeli czat onet chodzi Ci dobrze pod IE, to proponuję mu (IE of coz') rzucić nakładkę o nazwie MyIE2 i już masz prawie Operę (podobne funkcje itp.). Polecam! Strona domowa programu to http://myie2.yeah.net

    1. koledze cos zaszkodzilo :)) , atay 28/01/03 18:29
      i proponuje Ci wcisnac marna imitacje BM-ki z silnikiem od malucha, Opera 7 natomiast jest jak dla mnie BM-ką jeśli o przegląrki chodzi, chociaż brakuje jej paru rzeczy.

      Bez obrazy dla kolegi of course :))

      _- Atay -_

      1. Od razu zaszkodziło :) , DJopek 28/01/03 18:54
        Zaistalowałem Operę 7 i niezbyt mi pasuje... Po pierwsze nie można zamknąć zakładki za pomocą dwukliku na danej zakładce. Nie widzę też nigdzie takich podręcznych opcji jak w MyIE2. No i wygląd - o ile "duże" ikonki wyglądają ładnie to ich "małe" wersje są tragiczne... Pewnie mógłbym jeszcze trochę wymieniać ale mi się nie chce ;)

  2. a patent.. , Holek 28/01/03 18:29
    z poszerzeniem okienka nie dziala?

    "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL