Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09

 Dzisiaj przeczytano
 35252 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Powolne otwieranie katalogow pod WinXp , Kalkin 29/01/03 17:01
Przykład:
Komputer dopiero co uruchomiony, odpalam Worda, klikam otworz i w tym momencie mam 5 - 10 sekund opoznienia. Katalog \"Moje Dokumenty\" znajduje sie na dysku lokalnym a komputer zachowuje sie jakby sprawdzal polaczenia sieciowe. Mam zmapowanych kilka dyskow na innych komputerach i wydaje mi sie ze przy pierwszej probie otwarcia windows sprawdza polaczenia sieciowe ( jak juz raz otworzy to potem szybciutko wchodzi ). Czy jest jakas mozliwosc wylaczenia tego, lub czy istnieje inne rozwiazanie tego problemu.
Nie chodzi tu o powolne wchodzenie z koncowek XP na W98:
http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2002&id=28515
prosze o pomoc...

The requested URL was not found
on this server ! Error 404

  1. w windowsXP , masza 29/01/03 18:57
    on podczas startu sieci uruchamia wiele usługo niepotrzebnych...np. udostępnianie plików itp.
    W ustawieniach połączenia spróbuj może wsyztsko poodznaczać i zostaw tylko protokół TCP/IP. No chyba że potrzebujesz te inne rzeczy do czegoś...

    Przede wsyztskim:
    -scandisk
    -Defragmentacja,
    -wyłącz wygładzanie czcionek, i inne bajerki (typu wyskaujące pola kombi, animacje itp.) to powinno znaczmnie przyspiesyzć dzialanie systemu,

    no nie wiem, może ktos ma jeszcze jakieś propozycje? ;-)

    Pozdrowionka !!!

  2. mialem identyko i.... , john565 29/01/03 19:00
    przeinstalowałem winde :)

    f*ck

  3. a propo usług... , Kalkin 30/01/03 10:58
    ...windows ten musi sie logowac do Novella i SBS2000 wiec ma zmapowane 5 dysków,
    wiem to chore
    ech

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL