Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » KHot 16:56
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31
 » Fl@sh 14:58

 Dzisiaj przeczytano
 37042 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mógłby mi któś pomóc z podkręceniem KT3Ultra ARU lub podobnej MSI , pliz ?? , Muchomor 30/01/03 00:16
... mam wymienioną ale podobne mają prawie identyko biosy (opcje).
Dorwałem Athlonka 1800 t-bred i chcialem pojezdzic mnożnikiem. Mam problem z taktowaniem pci i moze agp.
Po ustawieniu taktowania na 140mhz i mnożnika na x13 komp niby chodził ok, 3dmark poszedł ale pojawiły sie błędy na dysku. Katalog systemowy mi się sypnął.
Niestety nie bardzo wiem czy można ustawić dzielnik dla taktowania PCI w tym biosie, może ktoś mi to wyjaśni?

Po drugie: do czego służy opcja - AGP Com. Driving - ?

Po trzecie: w biosie można ustawić mnożnik proca na x14 i x15, ale po ustawieniu tych mnożników i taktowania na 140 komp głupiał i widział Athlona700 i Ath770. Ktoś mi powie czy nowsze biosy rozwiązują ten problem (mam v5.1 022802 - tak się zgłasza)?

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. Moze i mógłby :-) , Michnik 30/01/03 00:47
    A podciągnołeś napięcie na procesorze? Bo bez tego to moze byc ciężko. Stąd mozesz mieć błedy, procesor wiesza komp i sie sypie system przy nieprawidłowym zamknięciu.
    Mam podobną płytę główną bo MSI KT3 ULTRA 2 Raid i co do mnozników 14 i 15 to jest dokładnie tak samo. Niestety dopiero jak włożysz sobie np 2100+ będziesz mógł z nich skorzystać (tak przypuszczam), bo pewnie bedą zwarte inne mostki na procesorze które pozwolą to wykorzystac...chyba....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL