Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40443 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB Live! 5.1 + gosniki - problemy , shw 30/01/03 14:50
Mam SB Live! 5.1 Player Creative'a + glosniki tracer'a i cos nie chce zalapywac sub i center.
Sub zalacza sie tylko w PlayCenter'ze przy wlaczonym CMSS'ie (mp3).
W divx'ie nie chodzi... w dvd chyba tez nie...
jakies pomysly ???? (wlaczone glosniki 5.1 w configu) - tylko przy Test'erze gdzie pani mowi z poszczegolnych glosnikow 'Center' wypada na Sub'a... kabelki popodlaczane normalnie.
HELP :)

  1. Ale o co Ci chodzi... , JE Jacaw 30/01/03 16:24
    ...kiedy nie gra centralny ? Centralny powinien tylko w zasadzie działać w filmach z dzwięciem AC3 5.1 lub w grach, które potrafią go wykorzystać, w każdym innym przypadku pozostaje nieaktywny np. mp3, tv itd.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. aha... no to troche mnie uspokoiliscie :) , shw 30/01/03 20:33
      Ok - to fajnie, bo myslalem, ze central cos nawala :D
      sub juz dziala jak powinien, wiec jestem happy. a moze sie da go jakos wlaczyc na sile ? (tak z ciekawosci pytam).
      a zeby nie bylo, ze zle gosniki - jakos sie zalaczyl sub i dziala bez bass redirection :)
      a z ciekawosci 2 - czymze jest to AC-3 decode ?? i czy lepiej to zostawic wlaczone czy nie

      1. A to AC3 - decode... , JE Jacaw 31/01/03 09:55
        ...to jest dekodowanie dźwięku AC3, jeśli masz płytkę ze sterami to tam powinieneś miec kilka pliczków muzycznych w formacie AC3 i jak to wyłączysz to nic nie usłyszysz.

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

  2. pewnie te głośniki są bez wewnętrznego zarządzania basem , Świstak 30/01/03 17:03
    tak to się fachowo nazywa. A biega o to, że nie miksują niskich tonów z wszystkich kanałów i nie puszczają tego na suba. Subwoofer gra wtedy tylko gdy faktycznie karta daje na niego sygnał. A w normalnym przypadku, na centralny i sub sygnał leci tylko przy dźwięku ac3 5.1. Żeby Ci grał subwoofer zaznacz w mikserze w kofiguracji głośników "bass redirection". Wtedy karta sama odfiltruje basy z poszczególnych kanałów i wyśle je na suba.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL