Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40474 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy NIMO na sieci 5.09 beta1 juz jest , Deus ex machine 30/01/03 19:01
a oto skad zassac:
http://www.softnews.ro/...t/11/2/2/11-2-2-12.shtml

"Uti non Abuti"

  1. a to Thadeus sie pewnie ucieszy , Konix 30/01/03 19:06
    :)))))))))))))))))))))))))))

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

    1. Hehe :))))) , DJopek 30/01/03 19:15
      Napewno :))) Bo nie ma to jak strzelić sobie Nimo ;P

      1. a ile potem zabawy jest , waski 30/01/03 19:21
        mozna potem zapodac fajna gre - format c:
        i reinstalowac windows... :)))
        Takze jak komus sie nudzi w ferie to Nimo to cos dla niego ;)

        SNAFU
        Situation Normal, All Fucked Up

      2. to dziwne... , Dracoxik 30/01/03 19:54
        ...bo do bety 7 ten codec pack działał mi bez problemu. A od wersji 8 w górę kicha nieziemska...

        yoma taisan!

  2. nooooooooo staaaaaaaaaaaaaaarrrrry :) , Thadeus 30/01/03 22:21
    klick piiii piiii piii pii pipipiipipipii ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    ...

    1. i pozamiatane , Dhoine 30/01/03 22:54
      ;))))

    2. przy okazji jak juz temat poruszany , Babek 31/01/03 10:05
      to co wg Ciebie najlepiej jest instalować. Załóżmy że robię własnie filmy pakietem GOrdian Knot ( bo wygodny i fajnie wychodzą jakościowo) , ale aby działały mi inne filmy z dźwiękiem windows media audio V2 i ac3, i zrobione w DIvx 5.02, Xvid ? Może inny pakiet do robienia filmów ?? jak Ty uważasz?

      1. a archiwum to do czego???? , Thadeus 31/01/03 15:23
        dshowpack - poszukaj sobie w archiwum - absolutne minimu na jakim MUSZA dzialac wszystkie filmy, chyba ze kodwal go jakis imbecyl kodekiem wujka jurka bo mu si tak podobalo.

        A jak kodowac chccesz to wystarczy tylko ci xvid , divx5 niby fajny ale za bardzo rozmywa obraz no i mam troche wymagania wyskokie przy duzych optymalizacjach.

        co do divx audio czy tez wma jak tam kto woli to ja w swojej kolekcji nie mam zadnego filmu zakodowanego tym , natomiast moj zanjomy na ponad 340 filmow ma raptem jeden bardzo stary( i do tego zle zakodowany :)) - wiec generalnie mozna go olac - zreszta i tak dziwke jest beznadziejny wiec nie wiem po co stosowac o kilka klas lepszy jest ogg d tego celu. A jak ktos sie upsze t niech se w archiwum poszuka rozwiazania

        ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL