Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 43134 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z cd-romem , ekiM 30/01/03 21:25
Moj cdek mial problemy z czytaniem plyt, wiec go rozkrecilem i ostroznie przeczyscilem. Wszystko bylo OK, dopoki nie podlaczylem go do kompa(nie, nie spalil mi sie :-) )bios i windows go wykrywa, tylko nie chce sie otworzyc, chyba cos sie blokuje, ale wszystko sprawdzalem i nie powinno. aha jak go nie skrece i podlacze to sie normalnie wysuwa, takze zabki nie sa zjechane. Co musze zrobic, zeby dzialal normalnie????

  1. zrób tak , yyyy 30/01/03 21:37
    spróbuj po odłączeniu go otworzyć cd za pomocą cienkiego prętu (igły) wsuwając go(ją) w otór do awaryjnego otworu i w ten spopsób (jako otwart podłązcyć do kompa. Następnie zamknąc za pomoca przycisku na cd. Powinno chodzić.

    podpis elektroniczny

    1. ???? , ekiM 30/01/03 21:42
      GDZIE JEST TEN AWARYJNY OTWOR??

      1. AHA , ekiM 30/01/03 21:44
        podlaczalem go juz jako otwarty i tylko normalnie sie zamyka, ale otworzyc juz sie nie chce...

  2. dziwne... , Tummi 30/01/03 23:07
    cos sie blokuje na 100%, bo jesli dziala przed skreceniem, to nei ma mocnych.

    u mnie spalil sie silniczek od tacki - nic nei dzialalo ;-((((

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. nooo , ekiM 30/01/03 23:13
    tez mi sie tak zdaje tylko nie mam pojecia co, bo wszystko skladam ostroznie i dokladnie!!!!!!!!!!!Pomocy!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL