Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 43082 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Atrament do drukarki , Pleban 30/01/03 22:37
Zdecydowałem się kupić Canona S750, ale teraz mam problem ze znalezieniem do niego atramentu sprzedawanego na litry. Spośród 15 sklepów, w których byłem tylko w jednym pani zaproponowała, że mi sprowadzi (0,5l za ok.200zł); w pozostałych nic w tym temacie nie słyszeli.

Czy w ogóle istnieje specjalny atrament do tego modelu sprzedawany w opakowaniach po 0,5-1l? Czy raczej powinienem poszukać czegoś uniwersalnego? Ile taka impreza powinna kosztować?
Bo jeśli sprawa rzeczywiście wygląda tak, jak ją widzę, to zastanawiam się, czy nie wrócić do planów zakupu lasera (panasonica 7105).

Z góry dzięki.

  1. laser rzadzi ;) , Tummi 30/01/03 23:04
    mam tylko xeroxa 8dpe+, ale i tak jest wypas. nie ma porownania do tanich i srednio-drogich plujek ;-)
    sciaga 4-ka i super ostrosc ;-) Kocham to ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Heh... , Pleban 30/01/03 23:39
      Też mam laser - panasonica, a jakże!, ale bęben się troszkę prześwietlił i jest lipa.
      Stare dobre czasy...

      1. a ja mam Epsona LX 300 i dobry wzrok ... , PaszkfiL 31/01/03 00:38
        ... sciaga 4ka i tez wszystko widze :) tylko ze musze se ksetke z tasma sprawic ... nie wiecie gdzie i za ile to mozna dostac w Katwicachh - gielda odpada ... chyba ze nagle sie tam pojawily

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL