Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 43168 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do fachowcow od sieci (help!) , sold 31/01/03 12:40
Jestem podlaczony do sieci telewizji kablowej. Do tej pory miałem przydzielony ?wewnętrzny IP? a dzis po awarii sieci dowiedziałem się od admina za mam ustawic tzw. Automatycznie uzyskaj adres IP w panelu sterowania (siec). Co to teraz odznacza, bo transfer spadl mi drastycznie (mam wykupione 128kb/s).

Huzar

  1. znaczy, ze admin... , Holek 31/01/03 12:51
    wlaczyl tzw. DHCP - dzieki ktoremu przy kazdym uruchomieniu komputera na podstawie sprzetowego adresu karty sieciowej (MAC) otrzymujesz adres IP, maske podsieci, DNSy i domene... i w sumie nic wiecej... generalnie predkosc nie powinna spasc ani troche, bo serwer DHCP i przyznawanie IP nijak ma sie do ograniczen lacza - jedyna nadzieja w tym, ze moze ten admin cos tam jeszcze kombinuje i jak skonczy to wszystko wroci do normy, jesli nie - uderzaj na majla do firmy...

    "...here I am on The Road again..."

    1. znaczy, ze admin... , Ranx 31/01/03 12:57
      doczytal wreszcie instrukcje obslugi routera:) i pocial wszystko co sie dalo. w koncu ilosc userow rosnie a lacze jest to samo. a kazaa musi dzialac:))
      pogratulowac admina:) jest na dobrej drodze bo sie uczy:)
      a z dhcp jest tak jak mowi Holek:)
      a z ilu Ci spadl na ile?

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. ciekawa sprawa... , sold 31/01/03 13:17
    teraz zauwazylem ze transfer wlasciwe to nie spadl, (tylko na kilku adresach w sieci jakby mniejszy) natomiast niekiedy jest wyzszy niz 128kb/s ??? (mowie to na podstawie danych z paska Transfer przegladarki Opera 7)

    Huzar

    1. Stary , McSet 31/01/03 14:01
      ostatnio przez sql worma www sie strasznie wlecze. :)

      --
      what's goin' on fails to concern me

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL