Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45176 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Fresco dla SDI , Portal 31/01/03 15:23
Witam
Wlasnie skonfigurowalem Fressco dla SDi i mam klopot poniewaz caly czas rozlacza mi sie SDi. Wiem ze gdzies ten problem byl poruszany a takze bylo gdzies opisane jak temu zaradzic - czy ktos moze wie gdzie to jest opisane ? lub co nalezy zrobic aby SDI sie caly czas nie rozlaczalo we Freesco ?

  1. tu popatrz , masta killa yoshi 31/01/03 15:32
    http://www.freesco.pl/

    born to emerge

    1. tam , Portal 31/01/03 15:52
      juz bylem nie raz - dzieki tej stronie wogle dowiedzialem sie o freesco ale tam nie ma nic na temat problemow z rozlaczaniem sie na okraglo SDI

      1. A zainstalowałeś poprawke dla SDI , Junior 31/01/03 16:31
        Jeżeli masz winde xp to musisz zainstałować poprawke dla SDI . Gdyby co znajduje się jusz w Servis Packu 1 .

        Hail to the king babe !!!

        1. a co ma poprawka SDI , Portal 31/01/03 16:48
          dla Freesco ? - modem SDI jest podlaczony do starego kompa na ktorym jest Freesco i to on steruje praca modemu SDI i oczywiscie steruje zle bo caly czas laczy i sie rozlacza i tak w kulko:(

          1. pokaz konfiguracje , guma 31/01/03 17:49
            Cos mi sie zdaje ze zle skonfigurowales ppp.
            Pokaz plik /etc/ppp/options. Co wpisales w /etc/ppp/pap-secrets (chap-secrets - nie pamietam nazwy). I co mowia logi.
            Pozatym co znaczy laczy sie i rozlacza ? Laczy sie i mozna przez chwile pracowac i na nowo ? czy o cos innego CI chodzilo. Nie masz czasem jakiegos durnego skryptu w cronie ktory to robi ? Freesco w zyciu nie instalowalem wiec dlatego tyle pytan.

            pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL