Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 45089 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zapisywanie pracy w Wordzie 2000 - BARDZO PILNE!!!! , qaz 31/01/03 20:45
Mam pewną prace napisaną w Wordzie 2000. Problem w tym że w pracy zawartych jest wiele wykresów sporządzonych w Excelu 2000 i połączonych z plikami źródłowymi . Jakie opcje należy ustawić w Wordzie aby zapisać całość na dyskietce nie załączając plików źródłowych z Excela (równocześnie wykresy powinne być zawarte w pracy)? Wiem że można przerwać z osobna każde połaczenie z plikiem źródłowym ale interesuje mnie inne, mniej pracochłonne rozwiązanie.
Pozdrawiam i dziękuję z górki :)

GG 986274

  1. dzięki za liczne odpowiedzi :) , qaz 31/01/03 23:13
    ale temat jest już nieaktualny!

    GG 986274

    1. jesli znalazles samodzielnie rozwiazanie , bwana 31/01/03 23:24
      to milo bedzie, jesli sie podzielisz.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  2. hmm , bor@s 1/02/03 10:50
    a po kompresji winrarem3 ile zajmuje ten dokument? może wejdzie na jedną/kilka dyskietek

  3. qaz , qaz 1/02/03 13:15
    więc dzielę się :)
    po spakowaniu było tego zawsze (obojętne jakim programem ponad 3 MB). W końcu postanowiłem spróbowac co się stanie jak po prostu zapisze/spakuję sam plik DOC a excelowskie pominę... no i spakowałem, excelowskie przeniosłem do innego folderu (na wszelki wypadek żeby linki nie działały) rozpakowałem mojego DOC-a i... o dziwo i raczej nieoczekiwanie grafika zaostała zchowana - sądzę, że podczas otwierania sam przerwał linki nie znajdując źródeł w oczekiwanym :) miejscu...
    Pozdrawiam

    GG 986274

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL