Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45138 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ktory monitor jest lepszy ... , blob21 31/01/03 21:50
HYUNDAI Image Quest Q770
czy
LG FLATRON 775FT
obie maja po 17" z gory dzieki :)

relax

  1. myślę że hyundai , Świstak 31/01/03 22:37
    mam F790D i jest super. LG 775FT jest marny jeszcze nie widizałem spoko egzemplarza.

    1. ale z tanich 17-tek , Świstak 31/01/03 22:40
      wyciągających w 1024x768 85Hz bezkonkurencyjna pod względem jakości obrazu jest 17-ka CTX-a EX700F. Połowa moich kumpli ma takie i naprawdę rewelacyjnie się prezentują. Lepiej niż jakikolwiek monitor o takich parametrach.

  2. Wszystkie proste siedemnastki mają w 1152x864 odświeżanie 75 Hz , zartie 1/02/03 13:09
    Lepiej kup taką, która w tej rozdzielczości wyciąga 85 Hz. Hyundai Q790 powinien być niewiele droższy.

    Do Świstaka: masz ImageFlat F790D czy ImageQuest F790? Ten pierwszy to najlepszy model jaki Hyundai wypuścił, drugi już taki rewelacyjny nie jest - ImageQuest Q790 jest od niego lepszy.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. ImageQuest F790D , Świstak 1/02/03 15:13
      Mój Hyundai Wyciąga 100Hz w 1152x864 :o) I kosztuje teraz około 700zł.

      1. Całkiem możliwe, że Q790D ma lepszy obraz niż F790D , Świstak 1/02/03 15:34
        Bo w Q790D jest nowszy kineskop DynaFlat-X, a w F790D jest DynaFlat. Co nie zmienia faktu, że Q790D jest dla mnie strasznie paskudny :o)

  3. a ja nigdy... , Tummi 2/02/03 00:29
    ...nie kupie nic, co ma kineskop hjundaja. tak, jak cos, co nazywa sie "*naped*" i ma napis samsung ;-)))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Nigdy nie mów nigdy ;-) , zartie 2/02/03 19:08
      Ja w pracy mam dużo Hyundai-ów i według mnie są to niedrogie monitory o dobrych parametrach. Nie to co Elsa, ale cena też nie Mercedesa :)

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL