Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45177 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Formatowanie partycji FAT32 pod WIN XP , Danny 31/01/03 23:29
Miałem taką niemiłą sytuację, że "padła" mi partycja! Dane odzyskałem przy pomocy EasyRecovery (większość) ale teraz występuje coś dziwnego - nie udaje mi się sformatować tej partycji. Ciągle pojawia się komunikat, że z dyskiem związane są pewne programy i formatowanie należy przeprowadzić po ponownym uruchowieniu - niestety wtedy jest dokładnie to samo. System to WIN XP PRO. HELP

  1. Wiesz co ? , JasioWP 31/01/03 23:34
    Mój kolega był tak debilny że w XP skasował sobie przez pomyłke całą partycje

    1. A przez usb..... , JasioWP 31/01/03 23:38
      Nie wiem bo przez USB nigdy nie robiłem ale USB się nie opłaca

      1. to pomyłka to nie ten temat ! , JasioWP 31/01/03 23:39
        to pomyłka to nie ten temat !
        Przepraszam

      2. Odp. , Danny 31/01/03 23:40
        ???

  2. jeśli to ma być FAT 32 , Master/Pentium 31/01/03 23:42
    to sformatuj z pod DOS'a. Albo użyj Ranish'a. (też pod DOS'em).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. Odp. , Danny 31/01/03 23:44
      Dzięki - tak też myślę zrobić ale czekam może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł.

      1. dyskietka , Fox 31/01/03 23:56
        startowa z win 98 + format.com ?

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

  3. hmm , bor@s 1/02/03 10:43
    www.bootdisk.com
    zrobić sobie dosa na dyskietce i po ptokach.

  4. A która to patrycja... , Umek 1/02/03 11:52
    na tym dysku? Bo zaczynam mieć dziwne podejrzenie...

    1. Odp. , Danny 1/02/03 14:43
      Jest to 2 dysk - dodatkowy. Mam na nim 2 partycje - pierwsza padla.

      1. No to dobrze , Umek 1/02/03 16:16
        bo już się wystraszyłem :))
        Program odtwarzający zrobił co mógł -ja bym zabrał co jest na tym dysku na bok,usunął i założył od nowa patrycje - i też jak wyżej polecano - ranish. Nie rozumiem skąd ta obawa przed programami dosowymi? Jak się boisz pomyłki to odłącz dobry dysk zostawiając tylko ten z błędami - wiadomo jak jest gdy człowiek jest zmęczony czy cóś...

  5. alternatywa , Dayne 1/02/03 13:56
    A może Partition Magic?

    -= Quot capita tot sensus =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL