Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 31012 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem Pentagram 56k , KruK 2/02/03 00:11
nie moge zmusic tego modemu do pracy...,ciagle wywala ze linja zajeta.
Znalazlem w archiwum , ze ktos mial problem z laczniem sie...przez tpsa mozliwe , ze i u mnie jest ten sam problem.
Moze to sie jakos specyficznie instaluje ?
Chociaz nie wydaje mi sie... instalacja " dodaj nowy modem" ma wybor com'a 1 i 2 ,na pierwszym jak i drugim com'ie nie ma komunikacji z medemem.
Instalacja jako "inne urzadzenie" instaluje go poprawnie ( jest komunikacja ) i uzywa com'a 3 badz 4 przy pomocy tego programu w trayu ,moza dokonywac zmian.
Kiedys tez mialem modem byl to Zoltrix , nie bylo takich problemow jak z tym pentagramem :(
System to win 98

Pozdr. KruK

  1. hmm , akustyk 2/02/03 00:42
    zelazna zasada - wymusic prace modemu na 3 przerwaniu. sprawdzone na kilku generacjach modemow - poczawszy od Zoltriksow 14.400, na Pentagramie Omenie 2 skonczywszy ;-)

    http://akustyk.magma-net.pl

  2. mialem ten modem ... , PaszkfiL 2/02/03 10:11
    ... Pentagram nie chcial pracowal na innym comie niz 3 .... w trayu wymus prace na comie 3 i powinno byc git :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. Modem laczy sie przez OnetKonekt ! , KruK 2/02/03 13:25
    przez tpsa nie....!
    Strasznie dziwna sprawa :)
    Wyczytalem ze polaczenie OnetKonekt kosztuje tyle co Tpsa ,ale czy to jest na terenie calego kraju ?

    Pozdr. KruK

    1. święta racja... , marcino 2/02/03 21:39
      j.w. moj tez nie łączy sie przez 202122. przez 209580 owszem

      marcino

  4. miałem , Carmamir 2/02/03 23:25
    ten modem gdy byłem szczęśliwym(?) modemowce, byłem zadowolony z jego transferów, spoko modem (miałem też Zoltrixa ale ten pentagram szybciej ściągał, no i zawsze łączył się 53kbs)

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL