Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41892 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

opera 7 i java , Birdman 2/02/03 15:16
czy komuś działa poprawnie java w tej przeglądarce?? bo mi niestety nie... a jeśli komuś działą to czy mógłbym sie dowiedzieć jak ma skonfigurowaną opere??

ping?

  1. dziala super... , Holek 2/02/03 16:03
    bez zadnych dodatkowych ustawien - wystarczla mi instalacja Javy Sun'a i od tego czasu nie napotkalem zadnych problemow. wszystko dziala duzo lepiej niz w 6.05, w ktorej czasem psuly sie jakies zaawansowane menu.

    pozdr.

    "...here I am on The Road again..."

  2. Ja tez uzywam... , machu 2/02/03 16:20
    Opery 7.0 i nie mam zadnych problemow... Moglbys sprecyzowac swoj problem z java? W Operze 6.05 byly, rzeczywiscie, problemu z niektorymi stronkami, np. www.ati.com ale teraz jest OK..
    Pozdr...

    OKO=Obsesja Kompletnego
    Overlockingu
    GG 1224088

  3. np stroan , Birdman 2/02/03 16:53
    www.wp.pl ;u mnie chat za cholere nie chce zadziałać; wywala mi oper, albo pisze aplet not found, albo aplet crashed

    ping?

    1. musze przyznac... , Holek 2/02/03 17:12
      ze u mnie to samo! widac obsluga javy nie jest idealna - inne czaty (onet, czateria) i skrypty (scrabble na zagraj.pl) dzialaja ok.

      "...here I am on The Road again..."

  4. no niestety , Czarek 2/02/03 19:31
    czesto takie rzeczy sa pisane tylko pod jave microsoftowa, bo bardziej popularna etc - pod sunowska dzialaja niepoprawnie lub w ogole nie dzialaja - oczywiscie z winy autorow, a nie Suna. niestety, ale tak to wyglada :-(

  5. Opera 7 , Dayne 2/02/03 20:22
    Ja ściągnąłem Jave razem z Operą 6.05, a Operę 7 ściągnąłem już samą, bez Javy i wszystko chodzi ok, a takie strony jak www.ati.com teraz już wyświetlają się poprawnie...

    -= Quot capita tot sensus =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL