Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 47972 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Główna nagroda nie działa , anik12 3/02/03 11:48
Wczoraj wieczorem komp padł (bawil sie na nim bratanek) uruchamia się ekran początkowy i można uruchomić dyskietkę. Mam wrazenie że to coś z biosem wysyłam go do reklamacji.Ale się boje :)
Mam nadzieje że nie wróci Jakiś pentium 233MMx lub coś podobnego. prosze o opinie na ten temat !(ale jestem złośliwy)
za wszelkie odpowiedzi z górry dziękuje

  1. dobra dobra rozumie twoje pretensje , Konix 3/02/03 11:58
    i zale ale nie mozesz co 5 posta umieszczac o tym .Spokojnie pewnie sie wszystko wyjasni (oby;))))) a moj komentarz masz kilka postow nizej

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

    1. hmmm , no13 3/02/03 12:48
      chłopak może miec pewne obawy, szczególnie po tym numerze z prockiem...

      Iron Maiden

      1. no ale to moze byc przypadek , NimnuL-Redakcja 3/02/03 13:58
        to z prockiem - moze pomylka i nikt winny nie jest - znaczy sie nie specjalnie - nie uprzedajmy faktow ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. taka firma (maxdata) nie , Konix 3/02/03 17:15
          moze (NIE POWINNA!) pozwalac sobie na takie pomylki

          ---=== JEC MIUT ===---
          Tu żondzi xiondz

          1. Wiadomo ... , NimnuL-Redakcja 4/02/03 09:17
            ale gdyby patrzec na to co powinno a co niepowinno to swiat bylby lepszy - wokol nas jest pelno niekompetentnych ludzi ... i to sie nie zmieni ...

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  2. Masz pecha ... nie wychodz z domu ;) , NimnuL-Redakcja 3/02/03 13:56
    przyslai Ci nie to co trzeba (pewnie przez pomylke ...) do tego sie popsulo .. no szkoda .. ale sie zdaza ... pociesze Cie, ze ja zwykle mam takiego pecha, ze jak cos kupuje to jest albo uszkodzone, albo po prostu nie dziala, albo nie pasuje lub jest problem z dostaniem/doreczeniem- nie wazne czy to cos do kompa czy nie ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. hmmm , Carmamir 3/02/03 19:38
    ciekawa nagroda, nie dość że jakaś taka niedoje**** to jeszcze się psuje, dzwoniłeś do TPC ? Do Maxdata ? Może lepiej pogadaj osobiście, bo przez boarda będzie to trwać 2lata.

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL