Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:16
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5371 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pilnie potrzebuje cracka do polskiej wersji gry Mafia!! PLS!! , w1lko 4/02/03 01:36
ma ktos moze? z gory wielkie dzieki !!!!!

  1. Check this: , McSet 4/02/03 01:42
    http://twojepc.pl/boardPytanie35050.htm :)
    Pamietasz swoja reakcje? ;)
    Tutaj powinna byc podobna :D

    Heh, pozdr.

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. nie sadze.. to calkiem 2 inne posty..... , w1lko 4/02/03 01:45
      ja mam prosbe a nie spamuje...

      1. moze nie czytales... , Holek 4/02/03 01:53
        faq... moze nie zauwazyles... wiec napisze:

        na Bordzie nie wypada pytac o cracki/seriale itp nawet w najbardziej bardziejowatej potrzebie i pospiechu - is it clear?

        a skoro w faq pisze, ze nie wolno to jest to spam!

        "...here I am on The Road again..."

        1. pozamiatane ;) , PaszkfiL 4/02/03 08:24
          j.w

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        2. Ojjj kurde .... , NimnuL-Redakcja 4/02/03 09:17
          czy nie lepiej juz chlopakowi dac tego cracka zamiast pisac ze tak nie wolno itd ? Wystarczy zeby jedna osoba opiepszyla ewentualnie i tyle ... a zwykle w takich postach niepotrzebne polemiki sie tworza ... jakbym mial to bym wyslal ;)

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. Heh Nimnul , McSet 4/02/03 10:13
            Jest takie powiedzenie: dasz palec, to ci zeżrą rękę ;)
            FAQ & Netykieta obowiazuja wszystkich bez wyjatku :)

            Pozdr.

            --
            what's goin' on fails to concern me

          2. NimnuL !!!!! , Doczu 4/02/03 15:55
            Po to są zasady, aby się ich trzymać.
            W sieci jest tyle stron, gdzie taką odpowiedź uzyska - Kto szuka ten znajdzie.
            pozdrawiam.

            1. OK ... , NimnuL-Redakcja 4/02/03 16:32
              racja ...

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

  2. niech sie chłopak cieszy :) , Chrisu 4/02/03 10:26
    http://www.aci.pl/.../index.php?txt=faq&det=19

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. mam takie wrazenie.. , snail 4/02/03 11:51
    ze takowego nie ma.. ktoś zrobił rel'a mafii w clonecd i nie sprawdził później... albo jest w SF v. 2.8 i należałoby wypalić alcoholem 120%.. albo się mylę :-)))

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

  4. ale mnie rece swierzbia , bajbusek 4/02/03 14:04
    zeby wkleic tu troche miesa ;))...
    ale cos mi sie wydaje, ze do Polskiej wersji nie znajdziesz..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL