Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12577 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ZUS platnik z 31.01.2003 , masta killa yoshi 4/02/03 09:51
ma ktos moze instalke bo server ZUS lezy i kwiczy

born to emerge

  1. Mam.... , dida 4/02/03 09:52
    Przed momentem pociagnalem z warszawskiego serwerka

    1. moglbys mi to powiedzmy , masta killa yoshi 4/02/03 09:58
      w trzech czesciach np *.rar na tego maila wrzucic
      ? bo ja za cholere z zadnym serverem zus sie polaczyc nie moge

      born to emerge

  2. No problemo - , dida 4/02/03 10:09
    moze byc spakowane winace?

  3. Hmmmm , dida 4/02/03 10:35
    sypnela mi sie poczta - masz moze jakies ftp albo miejsce gdzie mozna wrzucic

    1. wlasnie nie mam zadnego ftp , masta killa yoshi 4/02/03 10:52
      moge tylko co najwyzej z jakiegos sciagnac :(

      born to emerge

  4. Dam namiary na maila , dida 4/02/03 10:44
    ....

  5. Odebrales...? , dida 4/02/03 12:45
    Zostawiona przesyleczke?

  6. Jakby sie Wam nie udalo ;) , Yankes 4/02/03 15:20
    to po 17 udez do mnie na priv - mam te wersje (4.01.001) od wczoraj :)

  7. jakby ktos nie mial to polecam , m&m 4/02/03 18:49
    mirrora ftp://korweta.task.gda.pl/mirror/pp.task.zus.pl

  8. :-))))))))))) , Umek 4/02/03 21:46
    No widzę że babeczki z płac niektórych boardowiczów niexle za jajka trzymają :-)))))))

    1. ani nie mow , Yankes 4/02/03 23:16
      a jeszcze do tego ksiegowosc, magazyn, srodki trwale, kadry itd. - i czegoz do szczescia wiecej trzeba... ;)

      1. Młodych kadr .... , Umek 5/02/03 00:37
        w kadrach ?
        :-)))))))))))))))))

        1. 23 i 24 styknie? :D , Yankes 5/02/03 08:24
          :))

          1. :))) , Umek 5/02/03 10:25
            Wszystko poniżej 50 to już sukces IMO
            :))))))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL