Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11946 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy oplaca sie teraz kupic XP1700+ czy zaczkac miesiac? , aspon 4/02/03 10:37
sprawa jest taka, ze dopiero na poczatku marca lub w polowie bede mial plyte glowna na n-force2, wiem ze teraz juz ciezko dostac te z seri JIUHB, pozniejesz ponoc sie gorzej kreca, ale za miesiac i cen amoze byc inna. Co robic?

  1. Z takim podejsciem to ja bym nigdy kompa nie kupil .. , Brauni 4/02/03 11:47
    Bo zawsze za miesiac, dwa wyjdzie cos tanszego , lepszego, szybszego itp.
    A jezeli tak mocno chcesz tego 1700+ JIUHB to radze kupic teraz... dwa miesiace to duzo .. i moze sie wiele pozmieniac :)

    Br@uNi Polska

    1. to nie tak , aspon 4/02/03 13:28
      chodzi o to ze nie moge teraz kupic plyty, mam pewne bardzo wazne powody...

  2. ??? znaczy sie jak ? , NimnuL-Redakcja 4/02/03 11:50
    teraz mialbys kupic procka ale nie mialbys plyty bo takowa kupujesz w marcu - tak ?
    No to nie kupuj ... procki do marca potanieja jeszcze bardziej i za cene 1700+ dostaniesz w marcu pewnie 2000+ ...
    hej!

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. spiesz się choćby ten proc miał leżeć w szafie , Hitman 4/02/03 11:51
    ludziska wykupią i koniec. Ja już mam mojego ATHLONA XP 2600 za jedyne 250 zeta - warto najlepszy mój zakup komputerowy - jeszcze pare takich wałów i AMD pójdzie z torbami bo ja proca nie kupie szybko...;-)

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. Nie szybko ??? , Brauni 4/02/03 12:15
      Czyli za jakies pol roku?? Co najwyzej rok :)))

      Br@uNi Polska

    2. Łoj niekoniecznie.... , Umek 4/02/03 21:22
      coś mi się nie wydaje żeby oni się "tak łatwo" mylili - myślisz że jak bartony wejdą to ktoś będzie chciał kupować te t-bred-y ? Ja tam w cuda nie wierzę :-)))))

  4. czyli radzicie kupic... , aspon 4/02/03 13:28
    to pewnie jutro zakupie i bedzie czekal na plytke

    1. jezeli jestes z WAWY ... , Brauni 4/02/03 15:21
      to chetnie go za Ciebie przez ten miesiac oczekiwania potestuje ;)))

      Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL