Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zrobic radiator i z czego, na pamieci na k.graficznej.. ? :) , McGen 4/02/03 11:08
ehe dziekuje za wszystkie sugestie, a jesli takowych nie bedzie to gdzie mozna kupic w/w hmm, mam 8xkostek [2x1cm] i nie wiem czy kupic osobno raditorki, do kazdej kostki po 1-ym czy kupic taki jeden dlugiiiii na 4-y kostki...
doradzcie..., eheh a najlepiej jakby sie dalo to bym sam chcial z czegos to zrobic
pzdr..

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. Osobno kupisz chocby tutaj , NimnuL-Redakcja 4/02/03 11:49
    www.4max.com.pl i sądze, że www.tweak.pl tez mają.

    Ja do swojego Radeona 8500 zrobiłem radiatry tnąc stary radiator od chipsetu (chyba od chipsetu) albo starego procesora Pentium/486 ... taki sporej wielkosci (chyba 5x5cm i 1,5cm wysokosci) ... pocialem brzeszczotem na odpowiednie rozmiary (2,5x2cm) i poprzyklejalem na kropelke do pamieci (kropelka na rogi pamieci a na srodek pasta termoprzewodzaca) . Radiatory wbrew pozoru tnie się dość trudno - w sumie to niby tylko aluminium, ale sporo sie nameczyłem zanim to cholerstwo pocialem ... w imadlo wreciłem i jechałem chyba w sumie z 1h .... ale znacznie taniej niz kupno radiatorkow gdzie kosz ttakowych to chyba 5zł/szt ?
    pozdrawiam
    ps. jakby co to mam na zbyciu chyba 3 gotowe radiatrki i 1 wiekszy do pociecia ...
    jakby co to @mail ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Radiatorki miedziane CoolerMaster , GK12 4/02/03 12:38
    są dobrym rozwiązaniem dla leniwych, chociaż dla bezpieczeństwa warto je zabezpieczyć "kropelką" kleju na rogach. Osobiście mam ograniczone zaufanie do tej taśmy samoprzylepnej.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL