Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12255 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dostalem mail'a a w zalaczniku plik z rozszerzeniem *.dat , totto 4/02/03 11:32
i nie wiem czym to otworzyc, wiem ze to fotka miala byc

dzieki

  1. Spróbuj zmienić nazwę , Dayne 4/02/03 11:35
    na zip lub jpg - najpopularniejsze formaty. Możesz także podejrzeć zawartość tego pliku np. Windows Commanderem...

    -= Quot capita tot sensus =-

    1. dzieki ale nie pomaga o to chodzi wlasnie , totto 4/02/03 11:55
      chcesz to ci wysle na maila sie pobawisz
      w sumie to tylko zdjecie mojej kumpeli ktora mieszka na syberii ale co tam

      1. otworz... , Holek 4/02/03 12:05
        w acdsee - jesli toto nie da rady, to znaczy, ze to nie fotka - zreszta, kto robi fotki jako DAT ? chyba mafia jakas ;)

        "...here I am on The Road again..."

        1. hehe , totto 4/02/03 12:09
          wlasnie probowalem v5.0 otworzyc ale nic z tego,ale to jest fotka dodana jako plik zalacznik, natomiast jak umiescila zdjecie pod textem(jako text) to moge zobaczyc od razu ,otwiera jako jpg

    2. jak jest duze , NimnuL-Redakcja 4/02/03 13:08
      to mozliwe, ze jest to video ... sam mam kilka malych klipow (i Matrixa tez ;) w formacie DAT ... odtwarzac mozna wtedy ze zwyklego playera ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. wazy malo , totto 4/02/03 13:24
        56kB

        1. mam nadzieje, ze wiesz w ogole , NimnuL-Redakcja 4/02/03 13:30
          od kogo to jest - jesli to nieznajomy zalacznik to masz wirusa na 99% ;)
          a jak nie to sadze, ze spytanie osoby wysylajacej bedzie najlepsze ;)

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. wiem ze to foto , totto 4/02/03 13:33
            od starej... znajomej
            ona mi przyslala 3 maile
            w 2 byly zdjecia razem z textem(da sie obejrzec)
            w jednym jako zalacznik .dat
            no i w tym problem, a ona mowi ze wysyla fotki jako tekst co zreszta widac w 2 pierwszych mailach

            1. A w Photoshopie lub jakims innym programie graficznym , NimnuL-Redakcja 4/02/03 16:24
              probowales ? podeslij mi to jak mozesz - pobawie sie tym .. .

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

              1. wysłałem ci , totto 5/02/03 07:39
                powodzenia!

  2. raczej nic z tego , jam1 4/02/03 12:10
    prawdopodobnie twoj srewer nie umial przyjąc lub jej wysłać poczty tak aby wszystko było ok
    znam takie przypadki ,ze jak wysyła sie do kogoś nawet zwykły tekst bez załaczników to on otrzymuje własnie taki załacznik *.dat+ tekst (natomiast zadne załaczniki nie przechodzą) i nic na to się nie poradziło do czasu jak nie zmienili serwera

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

  3. a wez... , Star Trek 4/02/03 13:07
    zmien ten .dat na .doc - mi pomoglo gdy dostalem zalaczniki z takim rozszerzeniem i WORD je otworzyl po zmianie na .doc

    1. zmienilem na .doc , totto 4/02/03 13:28
      i dostalem przelozenie na matrix(rzad cyferek), ale ja jeszcze matrixa nie odnalazlem, poza tym jedna z przydatniejszych informacji tam zawartych to:
      ------------41E0184284B94BF
      Content-Type: image/jpeg; name="Untitled-1.jpg"
      Content-Transfer-Encoding: base64
      Content-Disposition: attachment; filename="Untitled-1.jpg"

      1. moze ktos chce przetestowac plik , totto 4/02/03 13:28
        ...

  4. dzieki za wysilek , totto 4/02/03 14:10
    bywa i tak :/

  5. widocznie jest to tylko czesc zalacznika... , TANKiler 4/02/03 18:35
    program kogos kto wysylal podzielil na 2 czesci tego emila - potem jak je np outlook odbiera to laczy je w jedna calosc

    widocznie dostales tylko jedna czesc..

    pozdro

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL