Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 18704 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus P4S8x SATA i klopotow ciag dalszy , Killero 4/02/03 15:39
Po pomyslnym zainstalowaniu systemow na 2x80Gb Maxtor w macierzy RAID 0 (jeden HDD na SATA jeden na U133) na plycie Asusa P4s8x napotykam na dwa problemy:
1. Przy powyzszej konfiguracji jezeli na zwyklym kontrolerze (nie RAID) nie jest podlaczony zaden dysk twardy system (98 i XP) odpalaja sie wyjatkowo wolno. Jak sie wrzuci jakikolwiek dysk pod zwykle U133 odpalaja sie w ciagu 3-5 sek.
2. Od czasu do czasu winXP oglasza ze nie jest w stanie zapisac pewnych informacji na dysku (cos nie tak z przesylem synchronicznym). Padaja dyski a moze płyta głowna?

  1. Raid na 2 różnych kontrolerach?????? , Jan 4/02/03 22:12
    1 dysk na serial Ata a drugi na ATA133 to cud że Raid w ogóle działa. Jeśli robisz macierz to podłączaj dyski do identycznych kontrolerów a nie różnych!!!!!!!

    ...

    1. Skoro tak to..... , Killero 5/02/03 20:26
      po jakiego grzyba ASUS robi plyte glowna z RAIDem w postaci 2xSATA i 1xATA (do ATA mozna podlaczyc tylko jeden HDD!) skoro mowisz ze nie robi sie macierzy na roznych kontrolerach to po co ASUS umieszczal kontroler ATA w macierzy?? Chetnie dowiem sie bo nie bawilem sie jeszcze plytami z RAIDem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL