Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 18796 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Atak na p2p zaczęty ? , Master/Pentium 4/02/03 19:33
U mnie (Zielona Góra) przyszedł na uczelnię list z Warner Bross(sygnowany przez jakąś lokalną firmę). List prosił o (a raczej kazał) wyciągnąć konsekwencje prawne (zmianka o prawie międzynarodowym) w stosunku do dwóch osób , które na DC udostępniły film Dwie wieże. Oczywiście uczelnia wyłączyła im net a nam odcięte wszystkie programy p2p. Czekamy na rozwój sytuacji. Co wy na to ?
P.S.: Czy BSA/policja może wejść bez nakazu do akademów i zrobić rzeź nie-niewiniątek ?

Nie ma tego złego , co by się w gorsze
obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
włącz komputer :-)

  1. ciekawe... , marocco 4/02/03 19:42
    ale zawsze dobrze wiedzieć...diobnrze że u mnie w szkole nie ma takich programów ... bo ciekawe jak by to się skończyłop.....

    P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
    Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
    SATA, 400 W :P

    1. tego jak to się skończy my też ... , Master/Pentium 4/02/03 19:57
      JESTEŚMY BARDZO CIEKAWI ;)

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    2. może tylko za zgodadziekana wejśca na akademole bez jesg oz gody niem prawa cokolwiek , mrowa_82 4/02/03 23:17
      zrobićna terenie akademinka !!

      :)

      1. To akurat nie do konca prawda .. , Brauni 5/02/03 00:22
        Przyklad: Akademiki w Białymstoku (Zwierzyniec)

        Br@uNi Polska

      2. tylko że w niektórych , Chrisu 5/02/03 00:27
        akademikach rektorzy wydali zgodę na wejście do akademików, ale TYLKO w okroślonych przypadkach (narkotyki, piractwo itp)...
        No i mogą ZAWSZE wejść jeżeli jest morderstwo i jak portier wezwie...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL