Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24648 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DFI AD77Pro(KT400) + MSI Ti4200 x8 - problem , McSlavko 5/02/03 09:25
Ano mam taki problem, zainstalowalem XP, Via 4,45, sterowniki do vga 40,71 (od MSI) i kaszana, zadna aplikacja 3D nie chce odpalic, odrazu zwiecha, wyszukalem najnowszy bios do plyty glownej, zaktualizowalem i dalej to samo, zainstalowalem DX9, dalej to samo, wrzucilem najnowsze sterowniki referencyjne 42.81, zadnej poprawy, ... brak mi pomyslow, w biosie nie mozna wylaczyc agpx8 :) myslalem ze moze cos z tym, ale nic z tego, ktos ma moze jakas sugestie? aaa...pamiec w plycie to 2x256DDR pc2700 elixira, procek amd xp 2000...nic nie krecone.

Powered by 4x4

  1. Miałem podobnie z płytą DFI AD 73 Pro... , petropanko 5/02/03 09:49
    przyczyną było słabe chłodzenie na mostku północnym Chipsetu VIA KT 266a. Zobacz czy przy zdjętej ściance budy nie będzie poprawy. Na Twojej płycie jest tam sam radiator czy taki z wiatrakiem?
    Nieco namotałem.

    -petropanko-

    1. Nie zamotales, rozumiem wszystko, na chipsecie niema wiatraka , McSlavko 5/02/03 10:09
      ale wszystko robie przy otwartej obudowie, takze przegrzanie chyba odpada, dzis przykleje wiatrak ale watpie zeby to bylo to, w kazdym razie dzieki za odzew

      Powered by 4x4

  2. Dobra, zrobione, po problemie , McSlavko 5/02/03 22:39
    zainstalowałem Win XP z SP1, via pack w wersji 4.42 i wszystko pięknie śmiga, widocznie problem lezał po stronie via packa 4.45, wazne ze juz jest ok.

    Powered by 4x4

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL