 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34307 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Padniety dysk pod Win NT 4.0 serwer , RyVar72 5/02/03 15:47 No i stalo sie, padl mi dysk pod NT. Czym mozna z niego dane odzyskac, byl w formacie NTFS. Tak czy inaczej komp nie startuje, podczas ladowania systemu podaje brak "winsrv.dll", probowalem uruchomic z dyskietek startowych i naprawic system "R", ale nie mam dyskietek ratunkowych i nie chce przejsc dalej. Reinstalacja systemu z CD tez nie pomaga bo podaje komunikat, ze nie widzi dysku i chce mi go sformatowac a na to nie moge mu pozwolic :), jeszcze sprobuje podpiac dysk pod WinXP, ale czy pomoze ...
Pozdrawiam |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|