Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41798 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PowerColotr Radeon 8500pro Problem zwisy , Wiśnia 5/02/03 19:00
Mam problem polegający na zwisach i paskach które pokazują się podczas grania np UT 2003 Mafia Bond NOLF2 itp.
Nie wiem czego to przyczyna wymieniłem płyte główną i ram.
Mam AMD Athlon 1 GHZ, Ram 256 333mHz płytę Soltek Frv i Zasilacz Codegen 300W.Może to być wina zasilacza?W pozostałe starsze gry gry działa super.Nawet u kolegów jest dobrze a u mnnie źle!
  1. moze karta sie przegrzewa? , no13 5/02/03 19:04
    może ma za wysokie taktowanie?

    Iron Maiden

    1. również , Zryty_Berecik 5/02/03 19:08
      stawiam na przegrzewanie się karty - patrząc na producenta :)

      1. moze ktos zapodał , no13 5/02/03 19:28
        biosa z wyzszym taktowaniem niz powinno byc, roznie ludzie robią a później są takie efekty... a te starsze gry to jakie? Mario, Lotus, Supaplex ;) czy moze UT, q3, itp ?

        Iron Maiden

  2. Wszystkie nawt nowe , Wiśnia 5/02/03 19:32
    Tylko że nie wymagają bardzo dużego obciążenia . Bardzo dobrze działa mi Fifa 2003, NFS6 wiesza.Tylko takie gry z potrzebujące sporego akceleratora.

    1. to weź wywal z kompa , no13 5/02/03 19:44
      wszystkie zbędne karty typu: dźwiękowa, sieciowka, i inne pierdolki typu dodatkowe wentylatory
      Codegen 300 to super zasilaczy nie nalezy.

      Iron Maiden

  3. Sprawdz napiecie , palioza 5/02/03 19:43
    3.3V (inne tez wazne, ale to najwazniejsze) bo widze, ze masz zasilacz codegena, a one sa ekhm ten tego

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

  4. Tu jest odpowiedź!!! , molgwi 5/02/03 20:07
    http://www.benchmark.pl/..._radeonow/strona-1.html
    Twoja karta zwie się tu CLUB 3D(to jest ten sam producent i ta sama karta)

    1. nie działa , molgwi 5/02/03 20:12
      nie wiem czemu link nie łączy, ale wejdź na benchmark.pl i w artykułach o grafach z okresu czerwiec-sierpień 2002 jest to co napisałem w linku jest artykuł "przegląd 5 klonów kart radeon"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL