Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41811 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie o chłodzenie kt-400 , Lopezzo 5/02/03 19:05
Witam.Mam malutkie pytanko - czy na wszystkich chipsetach kt400 jest montowane aktywne chłodzenie czy jest to tylko "dopieszczenie " przez producenta ?
Zatarł mi sie wiatraczek i nie wiem czy moge używac kompa bez niego - na samym radiatorze ..... Pozdro...

  1. Ja też mam kt 400 , Wiśnia 5/02/03 19:17
    Też nie mam wiatraczka według mnie zbędny i nie grzeje mi się mam tylko radiator.

  2. a zagladaliscie ... , Andrzej 5/02/03 20:27
    pod radiator ?
    mam gigabyte na kt400 i oczywiscie przed montazem sprawdzilem to i owo , radiator ma plastikowe szpilki do mocowania ale kontrolnie producent przykleja dwustronna tasme samoprzylepna ktora raczej szkodzi w przeplywie ciepla , gdyby ja odkleic i nasmarowac biala pasta silikonowa byloby git, sprawdzcie co tam u Was pod radiatorami.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    1. Ja też posmarowałem , Mademan 5/02/03 21:40
      Nawet srebrną pastą Thermopoxa (75&) ale podczas podkręcania chipset znacząco się grzeje a mam 845E więc jak bym podkręcał na KT400 bez wentyla to bym się bał o spalenie chipsetu. POZDRAWIAM

  3. U mnie , PKort 5/02/03 21:53
    jest wentylator dość podłej jakości (już wyje przy uruchamianiu), niczym nie był podsmarowany, ale nałożyłem pasty od D5TB i jakoś to działa. Ale chcę zmienić na chłodzenie pasywne - może Thermalknighta SK6?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. wystarczy radiator , Hitman 6/02/03 09:24
    na moim ASUSIE A7V8 - jest duży radiator aluminiowy i starcza.
    Wentylator to tylko źródło hałasu ....

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL