Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42180 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rozłączanie się modemu przy podniesieniu słuchawki od telefonu , Pietka 5/02/03 19:30
siedze sobie na necie, siostra chce zadzwonić, podnosi sluchawke, mija 5 sek i moj modem sie rozłacza...
czy jest na to jakas rada? z góry dzieki...


mam Pentagram Omen 56k v90, win98se

  1. Tak raczej będzie się działo , Paweł27 5/02/03 19:42
    Chyba że założysz SDI lub ISDN-a.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    1. i tak i nie ... , NimnuL-Redakcja 6/02/03 08:30
      wszystko zalezy od modemu ... u mnei na Zoltrix Spirit rozlaczqa sie dopiero gdy zacznie ktos cos mowic do sluchawki podczas gy siedze w necie ... samo podniesienie zmniejsza tylko transfer ...
      sadze, ze tu wina modemu i tyle.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. he ten sam modem mam , Auror 6/02/03 11:19
        ale całe szczęście już od ponad roku stałka jest :D

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

  2. hmmm dziwne , Chrisu 5/02/03 19:46
    u mnie Conexant działa bez problemu dalej...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. dziwne ale mialem podobnie , Kool@ 5/02/03 20:21
    Mialem modem Zoltrix Phantom i przy podniesieniu sluchawki od telefonu net przestawal dzialac - tzn zadna strona www sie nie otwierala i maile przestawaly sie sciagac ale polaczenie dalej niby bylo nawiazane.
    Kumpel podlaczony do tej samej centrali tez mial taki sam modem i nic takiego sie nie dzialo - tzn. jak ktos podnosil sluchawke to net dalej dzialal.
    Obaj mielismy dwa telefony na jednej linii w mieszkaniu wiec to raczej nie bylo przyczyna (chyba ze cos skpane przy rozejsciu kabli) - pozyczylem jego modem i dalej po podniesieniu sluchawki mialem te objawy.

    Zanim doszedlem co i jak z tym modemem to sie przesiadlem na stale.

    pozdr.
    Koola

    ...

  4. Duze znaczenie ma kolejnosc, , Yatanza 5/02/03 20:55
    przelacz kompa jako pierwszy odbiornik na lini, telefon daj za kompem, modem powinien miec dwa gniazdka LINE i PHONE (nie wiem jak jest teraz, modem widzialem ostatni raz 8 lat temu). Jak ma jedno to zrob przelacznik komp/telefon albo tylko wylacznik telefonu (tajniacki, jak internecisz to odlacz telefon).

  5. thx , Pietka 5/02/03 22:34
    moze bede odlaczał tel... :)

  6. ja slyszalem , atay 6/02/03 11:11
    ze tylko w starszych modemach nastepuje rozlaczanie i nie ma na to rady ... no chyba ze odlaczanie linii :)
    Pamietam jeszcze "koncz juz, chce zadzwonic !!!" :)

    _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL