Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ament 09:32
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28

 Dzisiaj przeczytano
 49859 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samoczynne udostepnianie się dysków , Arlathan 6/02/03 11:24
Jest taka kwestia, że jak włączam za każdym razem komputer to okazuje się, że moje partycje są udostępnione! Mimo, iż wyłączałem to za każdym razem... Czy jest jakiś wpis w rejestrze, który to usuwa?

Chce tego uniknąć, ponieważ miałem Nimdę, która najprawdopodobniej właśnie przez sieć LAN przeszła na mój komputer.. a z mego poszła dalej...

-
I Rock. Fact.

  1. napisalbys chociaz o jaki system chodzi , bwana 6/02/03 11:36
    na NT4 w robocie mam tak, ze jak loguje sie to z automatu mam udostepniane (na rzecz firmowych administratorow) udzialy m.in. c:\windows. Od tej pory mam w autostarcie skrot do pliku .bat ktory za pomoca net use odlacza te udzialy, i problem z glowy;-D

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. na W2K , Phate 6/02/03 11:57
    pojawiaja sie udzialy typu $C, $D czy cos takiego, ale to nie sa one udostepniane przez lan.

    Pozdrawiam ;-)

  3. system , Arlathan 6/02/03 12:29
    przepraszam, faktycznie nie napisalem jaki system, a jest to Win2000, Phate, pokazywalo sie to co mowisz, pisze ze jakies domyslne udzialy, i $C.. dzieki, za wyjasnienie!

    bwana, moglbys powiedziec co to za plik, który masz w autostarcie?

    -
    I Rock. Fact.

    1. plik w autostarcie , bwana 6/02/03 12:35
      to zwykly plik .bat ktory zawiera serie wywolan programu net.exe

      u mnie wyglada to tak:

      net share ADM /delete
      net share RMT /delete

      ADM i RMT sa nazwami udzialow, ktore chce wylaczac. Jesli chcesz zobaczyc liste udzialow jakie sa na Twoim komputerze, w linii polecen wpisz po prostu net share.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  4. podziekowanie , Arlathan 6/02/03 13:10
    dzieki!!!! :)

    -
    I Rock. Fact.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL