Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29

 Dzisiaj przeczytano
 59451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[serwer] dial-up i rozłączanie po 10 godzinach... , TacticalOps 6/02/03 19:32
... jak wyżej...
moze mi ktos powiedziec czy jest jakis program ktory po np. 9h55m rozlacza i laczy sie ponownie? (Mam isdn i planuje postawic serwer)

  1. A nie masz przypadkiem netu z Dialogu ? , zeb 6/02/03 19:41
    Bo jak tak to to jest normlane, że Ci rozłącza sesję po 10 godzinach.

    Zack

    1. no tak, , TacticalOps 6/02/03 19:42
      ale chce zeby "serwer" sam sie po tych 10h laczyl na nowo

    2. ej ale.... , john565 6/02/03 19:44
      nie kumam on chciał program żeby mu rozłanczało a nie pytał czemu go razłącza !!

      1.A co do bytania znajdź program który wyłącza kompa po 9h55m od włączenia
      2. wrzuć połączenie z sieciom przy starcie i koniec :)

      f*ck

      1. no hyba ze to nie windoze :) , john565 6/02/03 19:44
        j.w.

        f*ck

  2. jesli to windows to moze wystarczy wlaczenie opcji , bwana 6/02/03 19:52
    automatycznie lacz po utracie polaczenia (reconnect) jest to we wlasciwosciach polaczenia. pamietaj tylko, zeby wylaczyc wtedy pytanie o login i haslo, wtedy reconnect bedzie automatyczny, tj. bez czekania na potwierdzenie ze strony uzytkownika.

    moj provider (dialog) rozlaczal mnie po pietnastominutowej bezczynnosci lacza, wiec scheduled tasks robil co 10 minut ping na www.onet.pl (czy cokolwiek innego poza siecia providera). gdy polaczenie bylo rozlaczone, taki ping wymuszal takze jego przywrocenie.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. FreeBSD i jego ppp , guma 6/02/03 23:22
    j.w.
    Lub linux z jakims skryptem.
    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL