Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65292 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV-OUT nie wyświetla DIVX-ów !! , no13 6/02/03 23:17
Cała historia zaczyna się tak:

Pewnego dnia kupiłem sobie GF2TiProlinkaTVOuT. Była to moja pierwsza karta z wyjsciem TV. Kupiłem kabel: scart<->mjack(audio)+svhs(obraz). Obraz był czysty jak łza i wsyzstko działało miodzio. Po jakimś czasie obraz na TViku zrobił się czarno-biały (odcienie szarości). Telewizor do nowoczesnych nie nalezy ale wczesniej wszystko dzialalo (jakis tam elemis 14 cali). Pomyslalem sobie ze to wina karty graf. bo ani format nie pomagal ani inne pierdolki. Więc sprzedałem tą karte i kupiłem sobie r8500 :))) i co sie okazało?? że jest zupełnie to samo... przez te kilka miesięcy ogladalem filmy na monitorze mimo ze wczesniej wolalem ogladac na TV. Monitor 17' a tvik 14" (TV to co innego ;) Ktoś mi powiedział żebym połaczył dwa bolce w scarcie (luminescencja z czyms tam - o ile się nie mylę bo nieznam się na tym). Obraz jest kolorowy, fakt ze w windowsie wyglada to beznadziejnie, ale jak odpali się jakąś giere bo obraz jest zajebisty. Zauwazyłem że jak włącze film to zamiast filmu jest czarne pole... na monitorze wszystko sie wyswietla a na telewizorze nie widac filmu wogóle, obojętnie czy to mpg czy avi. Pytam bo może tutaj przebywają ludzie co mają pojęcie na niektóre tematy i może będą wiedzieć co i jak...

dodam ze identycznie jest na drugim tlewizorze Grundig (tez jakis staryszek) a wczesniej bylo OK... mi to wyglada na jakies uszkodzenie TVika, ale jak, gdzie i co....

dodam ze mam dwa takie kable i na dwoch jest to samo :(

Pleas, help me !

Iron Maiden

  1. a co Ty tam polaczyles w tym kablu? , Tummi 6/02/03 23:26
    mozesz zapodac info? Bo mecze sie z jednym tv i za cholere koloru nie moge uzyskac (grafa i kabel ok - inny tv dziala w kolorze).

    Co do braku obrazu - pokombinuj w sterach z priorytetem monitorow - poprzestawiaj tv na primary i odwrotnie, ustaw jedno wyjscie, a nie klonowanie itp.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. macie... , bor@s 7/02/03 01:54
    http://www.boras.prv.pl/tvout

  3. poczytaj sobie , ksk 7/02/03 07:09
    http://twojepc.pl/...id=radeon_divx_na_telewizorze

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL