Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65478 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wybór Tunera TV. , Ksyho 7/02/03 01:30
Czy ktoś z Boardowiczów może pomóc w wyborze TuneraTV? Jestem tym temacie zielony więc chętnie wysłucham rad, wskazówek i subiektywnych opinii użytkowników. Niestety nie mam okazji by zobaczyć każdy z tunerów a żywo, dane tech. niewiele mówią. Czy np. jest róznica w jakości obrazu dla Prolinka, kt może wyświetlać obraz do 640x480 a Avermedia Nicam, kt posiada skalowalne okienko do 1024x768 (wg. opisu w sklepie internetowym). Poza tym interesuje mnie jakość oprogramowania, działanie pod XP (dużo się o tym naczytałem w Archiwum), jakość zgrywania do pliku (AVI.MPEG,DIVX). Z góry dziękuję! :)


p.s. z może ktoś ma do sprzedania?? .))

  1. ja polecam , w1lko 7/02/03 02:01
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=856
    sam kupuje niedlugo...

  2. Posiadam AverMedia StudioNicam , Dtomek 7/02/03 08:52
    1. Obraz lepszy od standardowego Prolinka, dziadek ma jakiś model nie pamiętam jaki
    2. Świetny dźwięk - sb5.1 + Inspire 5.1
    3. Do XP trzeba znaleźć łątkę żeby obraz nie skakał
    4. Oprogramowanie trochę mało intuicyjne
    5. Zgrywania coś tam kombinowałem ale nie za bardzo mi wychodziło

    Kto się wcześnie z łóżka zbiera, ten
    wcześnie umiera.

  3. moim , mirkrup 7/02/03 09:55
    niekwestionowanym faworytem jest PixelView PlayTV HD :))

  4. AverMedia StudioNicam , Lukasso 7/02/03 12:31
    Fajny tuner, trzeba tylko nowe sterowniki ze strony ściągnąc,
    to naprawia wszelkie kłopoty pod XP. Jakość obrazu i dźwięku dobra.

  5. Leadtek Winfast TV2000 XP Deluxe , patinka 7/02/03 14:59
    Świetna karta. Zero problemów z Win XP. Jakość obrazu super. Jest tuber radiowy. Zgrywanie OK jeśli masz mocny sprzęt - lepsza jakość kompresji = większe wymagania. Wadą jest to że nie ma telegazety.
    Pozdrawiam
    Patryk

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL