Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65345 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zamienię Athlona XP 1700+ na Durona Morgan , sebtar 7/02/03 09:07
Właśnie tak - Athlona XP 1700+ na rdzeniu Palomino na Durona na nowszym rdzeniu Morgan. Sprzedaż używanych proców jest średnio opłacalna a potrzebuję do innego kompa coś niezbyt gorącego w zamian za Durnia 600 i najbardziej by mi odpowiadał Duron Morgan 1 - 1,3 GHz. Oferta tylko dla boardowiczów - jednego chętnego już mam (zgf1), czekam na następnych.

Demokracja to władztwo intrygantów,
wybieranych przez głupców.

  1. ale , Chrisu 7/02/03 09:18
    chyba D Morgan grzeje się bardziej jak XP 0.13u. U mojego wspołlokatora ma ~50* w UD na coolerze BOXowym Intela... Zawsze możesz go puścić na FSB 100 MHz i wtedy nawet letni nie będzie.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. To jest XP 18u a nie 13. , sebtar 7/02/03 09:45
      Ale właśnie o to mi chodzi żeby był jak najchłodniejszy. Ciekawe jaka będzie temperatura takiego XP 1700+ puszczonego na FSB 100? Chyba muszę to sprawdzić.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. ups sorki , Chrisu 7/02/03 09:48
        nie doczytałem Zasugerowałem się tym że pare razy pytałeś się o XP 0.13...
        Spróbuj gp moze zamienić na xp 0.13u zamiast na durona...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        1. Ale na taki numer to nikt nie pójdzie :). Myślałem , sebtar 7/02/03 10:31
          że te nowsze Durnie są mniej ciepłe. XP 13u już mam (ale 2000+) a tego "cichego" proca potrzebuję do innego kompa. Jest tam słaby zasilacz Codegena który może mieć problemy z 18u XP 1700+ bo płyta (Epox 8KTA3) to go uciągnie. Tylko czy da się takiego proca puścić na 100 MHz?...

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

  2. Duron Morgan nie jest wcale taki chłodny , zartie 7/02/03 09:19
    wersja 1,2 GHz to prawie 55W, 1,3 GHz coś koło 60 W.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. a moze chcesz , w1lko 7/02/03 09:30
    athlona TB 1 giga ktory chodzi stabilnie na 158 fsb :)

  4. dokładnie twierdze tak samo , Hitman 7/02/03 09:34
    jak oglądam filmy w nocy to puszczam mojego Athlona na FSB 100 wentyl przykręcam do 3000 i mam cisze i temperature około 40 C

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. ja robię tak samo ... , Nero 7/02/03 10:13
      proc na FSB 100, skrecony wiatrak na 2200 obr. i działa ładnie.

      GG:344842

  5. A moze chcesz mojego proca ? :) , NimnuL-Redakcja 7/02/03 10:51
    Athlon TB 1,4 ... ale spokojnie dziala jako 900MHz (odblokowany mnoznik) z niskim napieciem - nie grzeje sie prawie w ogole ;)
    Nie wiem tylko czy pojdzie Twoj na mojj plycie ... ale jesli tak to z checia sie zamienie ...
    Pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. ja się chętnie zamienię , rabi 7/02/03 11:06
    Mam Durona 1GHz, mało używany i nie kręcony :)

  7. ja moge zaoferowac d700 - ale pewnie Cie to nie zainteresuje , McKania 7/02/03 11:30
    chodzi spokojnie do 950

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  8. moze durak , radas 7/02/03 13:12
    1.3 Ghz?

  9. Ja mam Durona 1200 , pirat 7/02/03 13:43
    Nie był kręcony i ma 4 miesiace. Napisz tylko skad jestes, bo kota w worku nie wezmę.

    odczepta się od mojego podpisu ;)

  10. Dobra, muszę się jeszcze zastanowić i sprawdzić , sebtar 7/02/03 14:02
    jak chodzi XP 1700+ underclockowany do FSB 100 MHz.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL