Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71641 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Intel BX 440b i duże dyski 40GB , masza 7/02/03 17:01
Czy obsłuży mi ten chipset taki duży dysk ?? Bo wlasnie chcę zakupić, i nie wiem czy jest sens...
Płyta jest taka jakby bezfirmowa, na chipsecie jest hologram "AMAX" a w instrukcji napis "Intel BX440B".

Posiada obsługę DMA33.

Pozdrowionka !!!

  1. Tak obsłuży , adje 7/02/03 17:06
    ew. musisz wgrać najnowszy bios dla danej płyty.

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  2. nie wszystkie płyty , Darek K. 7/02/03 17:13
    tzn. dobrych producntów - TAK
    chińszczyzna - mogą być problemy - mam jedną płytę na BXie która nie trawi 40GB a ani strony www ani biosu znaleść nie mogę. Także ostrożność zalecana.

    Everything that has a beginning has an end

  3. ano, tylko nowe plyty z BX-em , tebe 7/02/03 17:15
    mam 2 starsze i max co widza to 30GB, wiec ostroznie

  4. mialem kiedys GigaByte , J@rek 7/02/03 17:18
    na BX plyta byla chyba z 98 roku i mialem wstawiony pozniej do niej 40GB HD, ale bios tez mialem jeden z nowszych... wszystko smigalo

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  5. problem moze , Kane 7/02/03 17:37
    byc tylko o ile masz stary bios. Z nowym prawie kazda plyta obsluguje poprawnie takie dyski.

    Pozdro Kane

    1. tak ale do niektórych płyt nowego Biosu nie znajdziesz , Darek K. 7/02/03 17:46
      po prostu dziadowskie firmy supportu nie prowadzą.
      Czasami można zneleść rozwiązanie na stronce http://www.wimsbios.com/

      Everything that has a beginning has an end

      1. no niestety :( , Kane 7/02/03 18:35
        ale cos poradzic trza kupowac marki i tyle

        Pozdro Kane

  6. Mialem Abita BE-6 mi mialem max 32 GB :/ , K0SA 8/02/03 14:56
    Najnowszy bios byl zainstalowany.

    i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
    GTX 275 | Samsung F3 500 GB
    TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

    1. chlopie bzdury gadasz ;) , Kane 8/02/03 15:13
      Mialem dokladnie tego samego Abita i dysk 40 GB Maxtora biega na nim do tej pory

      Pozdro Kane

      1. Abit BE6 II v1.2 , gicio 8/02/03 19:19
        bios nie ruszany od wyjęcia z pudełka, jeszcze na żaden dysk się nie wypiął (a podpinałem tego naprawdę sporo, od 20MB do 120GB )

        Jest dobrze, aczkolwiek nie
        beznadziejnie!

      2. Nie wiem czy bzdury czy nie, ale u mnie nie dzialalo... , K0SA 8/02/03 20:14
        A co do plyty to byla to najpierwsziejsza wersja tej plyty zadne tam BE6 II , BE6 ver.1.2 (czy cos w tym stylu ;) ) czy takie tam. Wiem tyle ze moja 80 GB barka nie chciala dzialac i widzialem tylko 32 GB i musialem go sformatowac softwarem seagate'a. ;P 4 Kane
        ;)

        i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
        GTX 275 | Samsung F3 500 GB
        TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

        1. ja dokladnie mialem te , Kane 8/02/03 20:52
          sama plytke. Cos nie poszlo po prostu kompy sa kaprysne jak kobity :)))

          Pozdro Kane

  7. Dzięki @LL, działa !!! , masza 8/02/03 17:50
    kupiłem Seagate 40GB (5400obr, bo do BX poco szybszy)

    Wsio lata znakomicie !! ;-)

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL