Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72040 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Okulary stereoskopowe 3d - prosba o opinie , Druzil 7/02/03 18:29
Czy ktos z was posiada cos takiego i czy warto w cos takiego zainwestowac.
No i oczywiscie czy gierki musza ta supportowac aby był jakikolwiek efekt ?

  1. Nie warto , Yatanza 7/02/03 19:14
    godzina zabawy i do szuflady, czasem komus pokazac jako bajer, to wszystko. Nie znam innego przypadku a kilka znajomych osob mialo karty z takim bonusem wlasnie. Grac sie z tym na nosie raczej nie da, to bylo by dobre do specjalnych prezentacji lub projekcji specjalnie zrobionego materialu, tylko tez pytanie po co. Odradzam, chyba ze sa w pudelku z karta za darmo tak jak to w lepszych Asusach kiedys bylo.

  2. hmmmmm.... , silver 7/02/03 19:29
    Jak widzialeś to powiedz mi, bo jestem ciekawy jak obraz wyglada w takich okularach i czy lepiej w tych okularach czy na monitorze?

  3. Obraz jest 3D , Yatanza 7/02/03 19:54
    ale na tym konczy sie cala "fajnosc" tego rozwiazania bo jest ciemniejszy, miga z polowa czestotliwosci odswiezania monitora w dodatku naprzemian prawo lewo, szkla okularow sa male, same okulary niewygodne, czesto trzeba sobie pomagac oczami w synchronizacji obrazow. Generalnie okulary przeszkadzaja, w grach wyscigowych zawsze bedziesz mial gorszy wynik niz bez nich, w sieciowych szybciej zginiesz, a po zdjeciu odczujesz ulge.

    1. dokladnie , bartek_mi 7/02/03 20:18
      15 minut zabawy - odpalenie quaka i popatrzenie jakie to fajne

      a naprawde obraz mruga, okulary sa ciezke i niewygodne
      kalibracja zajmuje nieco czasu

      ogolnie szkoda pieniedzy - bawilem sie tym na asusie i wole bez takiego cuda grac

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. oczka szanuj , Jarecki 7/02/03 21:49
    i nie pchaj sie w ten badziewny gadżet :((

    ...i tak za rok Twój komp będzie do
    dupy...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL