Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72003 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką grę samochodową/motorową polecacie z wieloma skokami? , grzelcio 7/02/03 19:00
Chodzi oczywiście o hopki/uskoki itp. :-)
nudzi mi się, pograłbym w taki tytuł a niczego nie znam. Prosze wiec was o pomoc...

www.grzelcio.prv.pl
Moja storna domowa - krótko,
zwięźle i na temat.

  1. moze ... , PaszkfiL 7/02/03 19:01
    NFS Hot pursuit II lub Moto racer 3 :) ewentualnie Carmageddon :)))))))))

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Też bym w coś takiego pograł... , DJopek 7/02/03 19:03
    Ale bardziej by mniej interesowała motorowa wersja :) I nie jakieś wyścigi czy coś - bardziej jakiś free style - kiedyś coś takiego miałem ale jak się to nazywało to nie pamiętam :(

  3. a moze elastomania :) , Dhoine 7/02/03 19:09
    ja wlasnie ja odgrzebalem i znowu mnie wciagnelo...

    1. ehh... to jest gra! , grzelcio 7/02/03 19:11
      ale mi coś bardziej realistycznego przydałoby się

      www.grzelcio.prv.pl
      Moja storna domowa - krótko,
      zwięźle i na temat.

    2. Już właśnie niedawno w to grałem... , DJopek 7/02/03 19:11
      Super gierka - ale teraz bym zagrał coś w 3D i free style :) Ale Elastomania roxx :)))))

  4. Polecam Insane! Za ok. 20 zl kupisz oryginał po Polsku... , Saszkin 7/02/03 19:18
    ...a gierka jest IMHO niesamowita.
    Dodatkowe autka i trasy i wogole miodzio.

    1. yEAH , RaPToRR 7/02/03 20:31
      Bezdroża to jest to. 4x4 Evo 2 też fajne dlatego że można było nieźle stuningować wóz

      http://www.krzysztofwasko.pl

  5. wreszcie mi się przypominiało - Motocross Madnes , grzelcio 7/02/03 19:21
    kiedyś grałem w pierwszą część i była naprawdę git. W drugą nie grałem, ale wygląda jeszcze lepiej.

    www.grzelcio.prv.pl
    Moja storna domowa - krótko,
    zwięźle i na temat.

  6. Carmageddon Wymiata ;) , Mademan 7/02/03 20:07
    To jest dopiero free style. POZDRAWIAM

  7. w/g mnie... , pitex 7/02/03 20:56
    to dobry jest Insane wydene kiedys przez codenaster'a. Sam gralem jakies 10 minut temu!! POLECAM!!!

    ...::: EPGD Spotting page :::... juz w
    krotce :)

  8. jak to jaka , Sleepy 7/02/03 22:15
    oczywiscie Stunts lub Stunt Car Racer - szybkie samochody i taaakie skoki ;))

  9. nic sie nie znacie , Kane 7/02/03 23:35
    Najlepsze jest GeneRally :))) To jest dopiero masakrujaca gierka. Hehe i realizm na najwyzszym poziomie.

    Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL