Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71982 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] no to jeszcze raz - mam radka9000 by gigabyte :) , Thadeus 7/02/03 19:14
I sie wyjasniło, trfiła mi sie felerna sztuka. Po wyklarowniu wszytskiego, karta poszla do kompa na tescik, efekt jaki mozna było sie spodziewac , na odtwarzanych filmach pojawial sie chamski pasek no to ciach wymiana od reki, troche powybrzydzalem i pomarudzilem ;] ale moge sie cieszyc bo trafilem na radka9000 z pamiatkami hynixa 4ns!! (w poprzedniej i defaultowo w radkach9000 gigabytea sa pamiatki wlasnie 5ns) czyli niezle trafilem. Nistety softu dodatkowego niet jak juz pisalem zajeb... w hurcie najpewniej wszytskie sztuki jakie były na stanie tylko cd ze sterami. no ale coz zrytemu zajebali plytki jakie byly z nagrywarka, kij im w oko albo w doope :).

Obraz miodzio ciut lepszy niz na kyrosie ale to ciut objawia sie wieksza jasnoscia i kontrastem defaultowym ale jest :) za to 3d mniam :)calkiem niezle sie gra biorac pod uwage ze mam tylko d700 :)

No nic troche sie pochwalilem a trzeba skonczyc instalacje wszystkich programów :)

Acha. ktos marudzil ze mu w operze7.01 jakie niby ramki wokol likow sa - chlopie syf masz w kompie bo u nie nic takiego nie wystepuje wlasnie zainstalowalem o7.01 na swierza instalke systemu.

...

  1. w3e32 , no13 7/02/03 19:21
    "...Acha. ktos marudzil ze mu w operze7.01 jakie niby ramki wokol likow sa - chlopie syf masz w kompie bo u nie nic takiego nie wystepuje wlasnie zainstalowalem o7.01 na swierza instalke systemu...."

    nie bądź taki twardy

    Iron Maiden

    1. :P :) , Thadeus 7/02/03 19:38
      :) :P

      ...

  2. no to witam w klubie , bartek_mi 7/02/03 20:21
    posiadaczy feralnych gigabyte'ow :)
    moj mial popalone pamieci chyba - smieci na ekranie od biosu po gry (poszukaj w arciwum moich narzekan:) ) - wymiana od reki - ale dostalem wszystko nowe - lacznie z pudeleczkiem - jaka badziewna firma Cie 'obsluguje'...

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL