Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79637 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MSI K7T Turbo L.E. jak to jest? , kulwis 8/02/03 00:51
Jestem w posiadaniu plyty MSI K7T Turbo Limited Edition ( to ta z czerwonym laminatem) na chipsecie kt133a. Obecnie na niej znajduje sie Duron 900. Planuje zmiane procesora na Athlona XP. Problem polega na tym, ze nikt nie potrafi jednoznacznie stwierdzic jaki procesor jest tym maksymalnym, ktory obsluzy ta plyta. Na oficjalnej stronie MSI www.msi.com.tw plyta ta obsluguje procesory do XP 1800+ wlacznie, jednak nie dotyczy to procesorow wykonanych w technologii 0,13 mikrometra. Posiadam najnowszy bios 3.6. Wszystko jest bardzo dziwne, chociazby to, ze w biosie najwyzszy mnoznik jaki moge ustawic to 13.5, a wiec teoretycznie plyta powinna obsluzyc nawet XP 2200+, dlaczego tak nie jest? Pragne nadmienic, iz wystepuje rowniez inna plyta na kt133a MSI K7T Turbo2, ktora potrafi obsluzyc procesory nawet do XP 2600+ wlacznie, zarowno te wykonane w technologii 0,18 jak i 0,13 mikrometra. Pytanie to zadawalem rowniez na forum MSI, jednak odpowiedzi jakie tam uzyskalem nie sa zbyt precyzyjne. Jedni pisza, ze problemem jest napiecie inni ze nie ma zadnego problemu. Interesuje mnie dlaczego MSI K7T Turbo Limited Edition wedlug oficjalnych danych na stronie MSI nie obsluguje procesorow powyzej XP 1800+ i nawet Durona 1300 oraz procesorow wykonanych w technologii 0,13 mikrometra? Jakie sa roznice pomiedzy K7T Turbo L.E a K7T Turbo2? Sam juz nie wiem jak to jest do konca. Moze to tylko polityka MSI, aby naklonic nas do zmiany plyty na nowszy model?

Prosze o jakiekolwiek informacje na interesujacy mnie temat. Za wszystkie z gory serdeczne dzieki.

..::zaK::..

A oto co pisza na forum:

http://www.amdforums.com/...hp?s=&postid=14426 67#post1442667

  1. ten temat walkowalismy pare razy , waski 8/02/03 11:15
    I w sumie do niczego odkrywczego nie doszlismy ;)
    BIOS w tej plycie obsluzy nowe procki bez problemu, ale czemu MSI pisze, zeby ich nie wkladac nie mamy pojecia...
    Przejrzyj archiwum - moze cos nowego dla siebie znajdziesz - ja mam modem i licze kolejne impulsy wiec mam nadzieje ze sobie sam poradzisz ;)

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL