Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 86000 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]GTA3 -druga mlodosc? (mod - Vice City :) ) , LooKAS 8/02/03 10:28
Nie wiem czy bylo, ale wiem, ze wielu boardowiczow gra (lub gralo) w GTA3, i dlatego zamieszczam tego posta... fajny i maly mod do gta (ok. 11Mb) podmieniajacy samochody w grze (dziala tez z wersja legalna inaczej). Ponizej pare skrinow.
P.S. Jak bylo to sorki...
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice1.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice2.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice3.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice4.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice5.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice5.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice7.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice8.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice9.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice10.jpg
http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice11.jpg

  1. Uzywam go juz jakis czas i tez POLECAM... , Ar3cK 8/02/03 11:02
    ...bardzo fajna i udana modyfikacja... nowe fury, nowe nazwy, nowy wyglad, motory (:]) itd...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. Może , dFour 8/02/03 11:30
    By jakiś link do tego moda?

    1. Prosze... , Ar3cK 8/02/03 11:40
      ...http://www.gta.neostrada.pl/
      a glebiej: www.komputer.neostrada.pl/vicecitymod.zip ...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. A jakby nie chodzil to... , Ar3cK 8/02/03 11:42
        ...
        ftp://ftpdl.portal1.clanserver4u.de/...citymod.zip
        http://ftp.gamesweb.com/...nload/vicecitymod11.zip
        ...

        It's the Bright One, it's the Right
        One, that's Ar3cK...
        http://thesurrealist.co.uk/slogan

        1. Dzia , dFour 8/02/03 11:44
          Mistrze. Już ściągam, śliczne fury na tych fotencjach.

  3. właśnie , no13 8/02/03 11:36
    chwalą sie i chwalą ;) a linka nie dadzą

    Iron Maiden

  4. a zadziala to , w1lko 8/02/03 12:28
    gdy mam zainstalowane polska nakladke ??

  5. ominales 1 screena :D , w1lko 8/02/03 12:28
    http://lukasz.transoft.pl/lukasz/gta_vice6.jpg

    1. LOL , Mademan 8/02/03 21:08
      Ale maszyna :P

  6. działaja wam save-y ktore byly zrobione w zwyklym GTA? , no13 8/02/03 14:57
    u mnie podczas ladowania wyskakuje jakis blad i gra wychodzi do systemu

    jak macie jakis dzialające sejwy to będe wdzieczny jak coś wyślecie, bo chce mieć odkryte wszystie czesci miasta (teraz musze zaczynac od początku) (dzieki)

    Iron Maiden

    1. Mi dzialaja... , Ar3cK 8/02/03 15:10
      ...moze sciagnij savy z jakiejs stronki o GTA... pamietam ze byly chyba na gta.nano.pl albo gta3.nano.pl - jakos tak... bym Ci wyslal, ale poczta mi sie sypnela chwilowo i nie chodza zalaczniki :(...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. nie mam tam :( , no13 8/02/03 15:48
        mozesz na jakiegos darowego ftp wrzucic?

        Iron Maiden

        1. darmowego , no13 8/02/03 15:48
          123214

          Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL