Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 86605 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Miranda - pytania , atay 8/02/03 14:47
wlasnie zainstalowalem najnowsza wersje Mirandy i przypadla mi do gustu. Jednak mam kilka problemow ...
- do gadu są 2 wtyczki - Bla bla i S++ - ktora lepsza ? ktorej uzywacie ? mi sie osobiscie chyba S++ podoba bardziej
- jakas wtyczka do wysylania sms-ow ? skad i ktora najlepsza ?
- jakaś strona gdzie znajde DOBRE wtyczki ? oficjalna odpada bo az sie wszystko troi w oczach.
- wtyczka do Tlena jest ? przydalaby sie
jak mi cos innego wpadnie do glowy to napisze :)

_- Atay -_

  1. odp - wtyczka do tlena , bwana 8/02/03 15:10
    u mnie sciagnieta ze strony mirandy wtyczka do tlena niestety wykrzacza mirande. gdyby nie to, przesiadka bylaby murowana (zwazywszy na to, ze jest tez wtyczka do "net send", 100% potrzeb byloby zrealizowanych w 1 programie) a tak to... uzywam tlena (tlen+gg) a do net senda wlasny programik (fe, ale dziala;-D)

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. rozwiazanie Twojego problemu , atay 9/02/03 05:57
      to link http://miranda-icq.sourceforge.net/..._nightly.zip czyli najnowsza kompilacja mirandy, w której ani gadu ani tlen się nie rozkraczają (u mnie wczesniej tez nie chcialo stabilnie chodzic). Pozdrawiam :)

      _- Atay -_

      1. uzywam nowszej wersji , J@rek 9/02/03 09:23
        wersja, ktora podales ma status 0.2alpha i plik exe jest z data 03.01.28, a tutaj http://easynews.dl.sourceforge.net/...-im-v0.2.zip jest wersja 0.2 z data 03.01.30

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

  2. mam wtyczke do tlena i wszystko jest oki , J@rek 8/02/03 17:01
    http://jabber.au.edu/miranda/tlen0100.zip
    a do GG uzywam http://blabla.xo.pl/pliki/GaduGaduPlug1005.zip
    chyba fajniejsza
    uyzwam tez ikonek do tlena i GG z oficjalnej strony mirandy

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Zestaw jak wyżej , gicio 8/02/03 18:45
      i też wszystko działa

      Jest dobrze, aczkolwiek nie
      beznadziejnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL