Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00

 Dzisiaj przeczytano
 86234 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co sadzicie to tym zasilaczu... , _DL_ 8/02/03 15:05
http://www.gtek.net/...613d56860062acd3c434f25.com

oczywiscie strona po szwedzku :P (rozumie ze malo kto to zrozumie ale nie chodzi mi o dane) czy ktos spotkal sie z produktami tej firmy?? co o niej sadzicie?

  1. mi on , mirkrup 8/02/03 15:11
    się podoba - ma termistor sterujący wewnętrznymi wentylatorami no i 42A na 5V :))

  2. wyglada max wypas , Kane 8/02/03 15:16
    chodzenie i natezenia tez niczego sobie. Zalezy jeszcze jaka cena

    Pozdro Kane

    1. cena , _DL_ 8/02/03 15:21
      w granicach 400-420 zl zaleznie od kursu
      kurs w granicah 0.42-0.48 895 koron to jakies 400 zl plus 50 za przesylke...

      w szwecji ciezko cos znalesc, ceny przewaznie wysokie a sprowadzac z polski kosztuje wiecej niz zamawianie na miejscu

      1. spoko cena , Kane 8/02/03 15:38
        jak za taki sprzet to norma raczej

        Pozdro Kane

  3. zgada sie... , _DL_ 8/02/03 15:42
    cena w sumie w normie... ale wszystko zalerzy od firmy... zasilacz 400W mozna kupic juz za 150 zl tylko wiadomo co to bedzie....

    chodzi mi o to czy firma jest warta inwestycji... sam o niej nic nie slyszalem a szkoda wydawac 400 zl za cos jakosci codegona (no tak zle chyba nie jest ale ;) 400 zl to w polsce dosc porzadny zasilacz...

  4. Zobacz sobie na... , Mademan 8/02/03 16:42
    http://twojepc.pl/...0c633fc92f146e9555eea337cc932
    Moim zdaniem to super zasilacz i ma lepsze parametry od twojego i przy tym jest tańszy ;). Ale chyba będzie problem z nimi w Polsce aby je dostać ;(. POZDRAWIAM

    1. to nie jest problem.... , _DL_ 8/02/03 19:40
      poniewaz zasilacz nie bedzie kupowany w polsce!! tylko w szwecji...
      nie wiem czy zauwazyles zdanie:
      "w szwecji ciezko cos znalesc, ceny przewaznie wysokie a sprowadzac z polski kosztuje wiecej niz zamawianie na miejscu"

      1. Myślałem że będziesz go sprowadzał :) , Mademan 8/02/03 21:02
        dlatego wydawało mi sie że jak już sprowadzać z zagranicy to coś lepszego, a w takim wypadku to sorki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL