Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85912 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 pytanka odnosnie Win XP , XepeR 8/02/03 15:24
Otoz mam taki problem. Na Winzgrozie XP nie moge zalozyc serwera w jakiejkolwiek grze on-line. Tzn. chodzi o to ze nikt nie widzi tej gry, nawet po wpisaniu mojego IP, wyskakuje ze nie ma takiego serwera. Kurcze na Win'98 takich cyrkow nie bylo...

No i druga wkurzajaca rzecz. Klikam na Start > Programy i co widze?? polowa skrotow mi zniknela :/ Jak sie pozbyc tego dziadowskiego ukrywania nieuzywanych skrotow??

Z gory dzieki za sugestie.

  1. Co do pierwszego pytania... , hirvi 8/02/03 15:30
    ....to obstawiałbym wbudowanego firewalla. Pokombinuj z nim, albo go wyłącz.

  2. a jesli chodzi o drugie , _DL_ 8/02/03 15:34
    prawy klawisz na start>dostosuj i wyloncz spersonalizowane menu... albo urzyj jakiegos tweak'a

    1. łomatko , XepeR 8/02/03 15:52
      "menu spersonalizowane". Szukalem tam ale nie wiedzialem ze to od tego. Dzieki

  3. Zakombinuj , burz 8/02/03 15:34
    w Start, tam masz mozliwosc odhaczenia ptaszka na opcji Ukrywanie (czy cos takiego, pisze z pamieci, bo siedze teraz przy makowie)
    pozdr., burz

    ___

  4. no tak , _DL_ 8/02/03 15:58
    menu spersonalizowane da sie wylonczyc tylko w kalsycznym wygladze menu start, tak wiec przepraszam ale nie pomoge :(
    ale w tweak xp jest opcja wylonczenia inteligentnych menu.... podejzrewam ze to to samo :)

    1. DL blagam , Kane 8/02/03 17:13
      "WYŁĄCZYĆ" :)))

      Pozdro Kane

      1. przepraszamm , _DL_ 8/02/03 19:31
        w sumie to fakt ale taka juz moja specyfika... bez slownika nie dam rady a siedziec i sprawdzac wszystko to duzy problem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL