Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85821 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Grand Prix Legends i Xp z gf2mx , DmK 8/02/03 17:19
Hejka
Wiem, że moje pytanie związane z tą jakże wiekową grą może niektórym wydać się dziwne, ale właśnie ktoś pożyczył mi zajebistą kierownicę (jakieś MoMo - czy coś takiego pisze :)) i wynikł pewien problem. Mam Xpeka z gf2mx. Zrzuciłem ze strony sierra wszystkie patche, włączyłem tryb kompatybilności z 98. Po pierwsze gra wyskakuje po jakimś czasie, a po drugie czy można gdzieś dorwać patch'a żeby to cacko działało z nvidią? Zbyt tragicznie to wygląda w trybie softwerowym i jak już uda mi się to poprawnie odpalić chciałbym korzystać z gforca. Czy ktoś może jeszcze wie co z tym zrobić?
Za odp. z góry dzięks
POzdrawiam

  1. GPL dziala pod XP? , Piapia 8/02/03 17:29
    Swego czasu mordowalem sie z odpaleniem pod w2k ,ale nie udalo sie, mialem zainstalowany win98 specjalnie dla tej giery:-)

    Czy ktos wie czy dziala z ATI?

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

    1. dziala... , DmK 8/02/03 17:34
      w trybie software bo nie znalazlem żadnych patchów do innych kart (na stronie www.sierra.com). W sumie teraz sie nie wysypuje (przedtem przez pomylke odznaczylem haczyk przy tryb kompatybilnosci ). Ma male problemy z dźwiękiem (trochę harczy) ale ogólnie działa. Dość długo wchodzi do trybu rajdu (1 kawa) ale to da sie przeboleć

    2. Dziala na ATi , NimnuL-Redakcja 8/02/03 17:52
      kumpel odpalal na R7200 .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. patch do Direct3D , leon 8/02/03 18:06
    jest do zassania stąd http://gpl.tenbit.pl/...?op=viewdownload&cid=1 :)

    1. rewelacja , DmK 8/02/03 18:13
      dzięki stary :) byłem na tenbicie ale to przeoczyłem....

  3. jest mnostwo , Chavez 8/02/03 20:36
    dodatkow do tego kultowego i najlepszego sima.Tysiace zapalencow tworzy nowe trasy,updejty starych tras, wyglad bryk itd.Znajdz na googlach jest mnostwo stronek o gpl,a jak zobaczysz wtedy grafe to wymiekniesz.GPL chodzi bez problemow na 98,ME,W2k,XP.

  4. Chavez ma rację... , SpeedyX 10/02/03 07:48
    GPL działa na wszystkich windowsach. Patch D3D i działa ze wszystkimi współczesnymi kartami.
    Podstawa to musisz sobie mocno uaktualnić wszystko bo gołe GPL wygląda bardzo "niewspółcześnie".
    Na początek polecam upgrade bolidów z www.gplea.org
    Nie zapomnij o najnowszych sterach do momo (4.20) bo tylko te współpracują poprawnie z GPL

    Proud Opera User

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL