Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85870 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przyciski Power On, Sleep, Wake - jak WYLACZYC !!!???? , Tummi 8/02/03 20:54
...bo zaraz padne! Power jest pod delem i caly czas usypiam komputer ;-(((
Mozna to jakos wylaczyc w windzie (98se)??? W biosie (abit kt7 - kt133) nie moge wylaczyc ACPI, a w windzie jak uzuwac 'przycisk acpi' to nic nie daje...

jak nei pomozecie, to zrobie to brutem, bo juz mnie **** trafia, jak musze reseta ciskac, bo sie nie chce obudzic spowrotem komp ;-((

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. wiec tak potrzebny ci bedzie srobokret krzyzak i 3 kawalki tasmy klejacej , Okota 8/02/03 22:51
    1
    rozkrecasz klawiature
    2
    naklejasz tasme w miejscu przylegania przycisku di folii ze sciezkami przewodzacymi
    3
    wysylasz mi 100,- za ten swietny przepis

    :)))

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. ehhh... stary... przeczytaj dobrze posta... , Tummi 8/02/03 23:06
      cytuje:
      "jak nei pomozecie, to zrobie to brutem, bo juz mnie **** trafia"

      brutem - brute force - metoda znajdowania wyniku 'na sile' ;-))) oglednie mowiac ;-)

      ciagle czekam na rozwiazanie software'owe...

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. hmmmm , Okota 8/02/03 23:40
    nie bede polemizowal ale sens tekstu nie wskazywal na podane przezemnie rozwiazanie
    aha w win innych niz xp nie ma opcji wylaczenia 3 przyciskow :( sorry a programiku tez nie widzialem...:(

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. no i poszlo :>>> , Tummi 8/02/03 23:48
    :PPPPPP

    poradzilem sobie bez was... troche mi sie dostalo za rozkrecanie cudzej klawiatury, ale juz jest w porzo ;-))))

    odizolowalem wszystkie 3!!! warstwy i mam swiety spokoj ;-)))

    P.S. Ale tandete teraz produkuja - moja klawka sprzed 15 lat ma cala gume w jednym kawalku,a tutaj wszystko osobno i nie wsystkie dziurki maja wypelnienie (enter powinien miec 3, a ma jedna)... tandeta i tyle... ale za 15zl czego oczekiwac?

    T.
    T

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL