Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 48020 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

modem się łączy ale nie moge odbierać danych , Corum 9/02/03 13:24
Mam laptopa pentium 300 i 32 ramu, system win98sepl i pomimo tego, że modem łączy się z siecią to potem nie moge otworzyc zadnej strony ani nie moge nic wysłać lub sciagnac... norton system works nie znajduje bledów ani zaden inny program nic zlego na kompie nie stwierdza... nie wiem juz co robic... moze macie jakis pomysl??? bede wdzieczny za pomoc:)

  1. miałem tak , bor@s 9/02/03 13:30
    po cudach tepsy z wymianą oprogramowania w ruterach. Na winXP nie chciało działać a na win98 wszystko było ok. Zmieniłem stery do modemu pod winXP i zaskoczyło. Ale OnektKonekt za to mi nie działa. Mam modem USR sportster Flash zewnętrzny. Zmień stery, zobacz na innym systemie i jak coś zadziała to będzie wiadomo: TPSA

    1. jest jeszcze możliwość , poczta2003 9/02/03 13:37
      ze zainstalowałeś firewall'a który blokuje wysyłanie danych.

      1. dzieki , Corum 9/02/03 13:44
        Dzieki sprawdziłem ale nie mam zainstalowanego zadnego fire.... ale dzieki za odp:)

    2. to jest mysl... , Corum 9/02/03 13:45
      jestem tylko ciekaw czy pujdzie mi xp profesional na tym sprzecie:?? zobaczymy...

      1. o ile pamietam , poczta2003 9/02/03 13:47
        to WinXP potrzebuje 64MB RAM

        1. No to.. , Corum 9/02/03 13:50
          systemu chyba nie zmienie ... nie chce sie cofac do 95 a milenium mi nie pasuje... wiec sprobuje sterowniki jeszcze raz zainstalowac... Dzieki:)

  2. ja mialem tak przez caly styczen , waski 9/02/03 13:36
    Najgorsze jest to, ze placisz za polaczenie, choc nic nie sciagniesz...
    W sumie to moze da sie to jakos wyegzekwowac, ale nie mam sily juz to tego...
    Oprocz zmiany sterow nic nie mozesz zrobic. No chyba, ze laczyc sie nie przez TPSA, tylko przez Onet Konekt albo Tenbit.pl. Z tym, ze jak u mnie nie dzialalo, to juz z zadnym operatorem - jak zaczelo dzialac, to moge sie laczyc przez dowolnego :)
    Mozesz jeszcze sprobowac zadzwonic pod 9224 - to jest jakies Biuro Badan TPSA, moze Ci chociaz powiedza, ze wina jest po ich stronie...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. to co mam czekac??? , Corum 9/02/03 13:46
      jednym slowem pozostaje mi zmienic ster.. lub czekac az sie naprawi... moze nigdy... powiedz jak to u ciebie sie naprawiło???

      1. ja bym zrobił reinstalke systemu :) , poczta2003 9/02/03 13:49
        j.w

        1. jest tylko... , Corum 9/02/03 13:52
          chyba takie wyjscie... super ...

  3. a moze... , Corum 9/02/03 13:54
    jest to jakos zablokowane w ustawieniach przegladarki albo systemu....???? i wystarczy tylko gdzieś tam w systemie odchaczyc jakis pstryczek i zadziała:)>>>

    1. a moze... , tecep 9/02/03 17:23
      sproboj przeinstalowac protokoly sieciowe. Moze nie tak to sie nazywa, ale komus powinno przyjsc do glowy co mam na mysli:) Powinienes to znalezc w Panelu Sterowania. U mnie kiedys pomoglo, a jak nie to reinstal calego systemu:(

      taaaaaaaaa.....

      1. popieram , myszon 10/02/03 10:22
        mi sie kiedys wywalil jakis protokol i zrobilem reinstalke wszystkich po kolei i poszla

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL