Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 62632 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Unreal 2 odwalił dywersję na moim kompie... , Dexter 10/02/03 08:04
Ale jazda...
W czwartek zainstalowałem U2 i grałem z 20 minut. Wszystko było wporzo. W piątek odpaliłem i zwiecha na animacji 3D na początku. Nic to, zdarza się. Restart, 2 minuty grania, pojawiły się przekłamania obrazu i po kilku sekundach zwiecha. Tu już się zmarszczyłem. Restart, scandisk te sprawy. Tym razem wywalił się na ekranie LOADING.
Restart, lektura readme.txt. Aha, detki 41.xx do grafy - OK, zapodałem. Restart kompa i zwiecha po odpaleniu U2.
Restart i artefakty już na pulpicie, a na moich plecach zimny pot.
Restart i 3 piski BIOS'u.

I co?
I wysunęła się (!!!) karta graficzna z AGP.
Docisnąłem i po problemie!

Ten Unreal ma jednak kopa, hie, hie...
A jak dla mnie gierka jest spoko.

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. to co - mówisz... , Umek 10/02/03 08:23
    żeby przed instalką kropelkę we wszystkie sloty - skoro tak kopa daje...?
    :))))

  2. u mnie to samo ;) , pachus 10/02/03 08:39
    tyle ze mialem polamane bolce od radiatora na R9500Pro..
    Jeden wzial i wypadl - po paru restartach zagladam a radiator od karty wisi na jednym bolcu prawie nie dotykajac rdzenia :)

  3. ;)) U2 wykopal CI karte , NimnuL-Redakcja 10/02/03 09:10
    z kompa ... czyli jednak nie jest taki Nierealny jak go maluja ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Poprostu przy tym graniu , Świstak 10/02/03 09:24
      Dexter się tak wzruszył, że pociągnął parę razy z trepa w budę i nawet tego nie pamięta. Ludzie ostrzegam Unreal2 odbiera umysł :o)

  4. no bo unreal 1 już wywalał... , Mackintosh 10/02/03 10:28
    ..rivy 128, s3, voodoo i inne ze slotów PCI/AGP czemu i ten miałby tego nie robić, ta gra zaskakuje i to mi się podoba:):)

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL