Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4485 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam darmowego programu/środowiska do utworzenia bazy danych , Master/Pentium 10/02/03 20:12
Wielkość raczej średnia. Mogą to być komponenty do Builder/Delphi personal. Jakieś odpowiedniki Acces'a także. Chcę wujkowi utworzyć bazę danych do jego działalności gospodarczej. A chcę zrobić produkt legalny , więc muszę uważać na licencję. Na google trochę tego jest ale ciut nie to. Czekam na jakieś propozycje. Wujo będzie używał tego niekomercujnie (tylko do właśnych potrzeb bez bezpośredniego zarabiania na tym gotówki).

Nie ma tego złego , co by się w gorsze
obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
włącz komputer :-)

  1. mysql i jakis dodatek obslugujacy do do delphi? , Thadeus 10/02/03 20:21
    ale chyba to platne bedzie bo personal obslugi baz danych nie ma o ile pamietam

    ...

    1. MySQL ?? , Master/Pentium 10/02/03 20:29
      to nie będzie ciut za duże ? Ale rzuczę na to później okiem.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

      1. moze byc delphi + acces, ale... , xmac 10/02/03 23:28
        taki duet moze sprawiac problemy i trzeba uwaznie konstruowac program. po dopasowaniu dziala calkiem niezle

        dual&mobile power
        XMAC

        1. to nie jest dobre IMHO , bwana 11/02/03 09:19
          A to dlatego:

          - M/P posiada Delphi Personal - bez komponentow bazodanowych,
          - Sam Access jest wystarczajacy do budowania calkiem skomplikowanych aplikacji, nie ma sensu "doplacac" do interesu, kupujac kolejne srodowisko developerskie,

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

      2. o tak mi sie wydaje ze buyło bby ok , Thadeus 11/02/03 09:29
        ale mowie delphi personal, zreszta wspomniale o tym bwana nie ma komponentów bazodanowych

        ...

  2. fox pro , bwana 10/02/03 21:08
    ma toto srodowisko deweloperskie (okna, formularze, raporty) w trybie znakowym (a ostatnia edycja byla juz chyba pod okna, ale ktos mi ja odradzal, nie pamietam z jakiego powodu).
    o ile wiem, MS wykupil Foxa i na jego podstawie zrobil Accessa.
    Problemem moze byc odnalezienie instalki foxa, bo to juz staroc, ale do tej pory dzialaja na tym calkiem spore aplikacje (jednostkowe systemy sprzedazy, efki, kp i takie tam). Status Foxa to prawie na pewno abandonware.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL