Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22

 Dzisiaj przeczytano
 14515 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta glowna - Doradzcie !!! , LUCYFERUS 11/02/03 12:35
Witam,
mam zamiar kupic tania plyte glowna. Zastanawiam sie nad 2 opcjami:
- ASRock K7VT2 Via KT266A + LAN lub
- ECS K7VTA3 Via KT333 Rev. 3.0
Zastanawia mnie, czy ktoras z tych plyt ma mozliwosc ustawienia FSB
166 i czy
przy takiej FSB dzilnik dla PCI jest 1/4 czy 1/5.
Interesuje mnie to bardzo bo chialbym kupic ktoras z tych plyt i A XP 1700+ 0,13 i
poscic go na FSB 166. Napiszcie czy komus udalo sie cos takiego ??

/// L c f \\\
/// GG#801607 \\\
/// tel. 600055361\\\

  1. na Twoim miejscu rozglądnął , Chrisu 11/02/03 12:44
    bym się za MSI KT3 Ultra2 lub Soltek DRV5
    Z tych dwóch ECS powinien miecś FSB 166.
    Jak nie masz za bardzo kasy to poszukaj po sklepach może mają np solteka DRV4...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. odpowiedz czesciowa , MayheM 11/02/03 13:13
    ASRock odpada do podkrecania. Chyba ze jakos softem, ale nad tym pracuje (mam te plyte). Mnoznik idzie na 166, ale nie ma innych opcji zmian dzielnikow, napiec, itp.
    Pozd

  3. Do dzielnika przez 5... , Umek 11/02/03 13:22
    potrzebne jest coś na KT-333 - natomiast ESC-a bym nie brał - popatrz na MSI np
    PS: Pisz dokładniej w temacie o co chodzi - to już 3 post a asrock-a w temacie jak brakuje tak brakuje....

  4. wg mnie to , BrUcE_609 11/02/03 17:15
    poszukaj sobie solteka...bardzo dobre płyty...obecnie mam ecs kt333 i na niego nie narzekam...może małe możliwości podkręcania, ale coś zawsze wyciśniesz, a jeśli zależy Ci na kasie, bo płyta tania. Ale soltek lepszy i pewniejszy... pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL