 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ngP 05:55 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 20311 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[joke] Tak to sie konczy panowie!:) , Holek 11/02/03 18:34 Siedzenie do poznych godzin przy kompie moze zaowocowac takim listem...:
www.smsnet.pl/~holek/list-od-zony.jpg
;)
pozdr."...here I am on The Road again..." - hehe , Sociu 11/02/03 18:38
ja jeszcze żonki nie mam na szczęscie:))) - lol , Chrisu 11/02/03 18:39
:))))) /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ - albo takim , RoBakk 11/02/03 18:42
http://www.agnes.robi.to/warto.htm
pozycja druga ... moja chciała taki właśnie napisać ... ale dlaczego ??? ...Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik - nio ten tez jest dobry , Sociu 11/02/03 18:49
:))) - ten list , blob21 11/02/03 21:05
jest zajebist* buahahharelax
- hmmm , akustyk 11/02/03 21:13
moj serwer pocztowy zglosil, ze mu odbilo poczte wyslana na podany adres. moim zdaniem, adresatka tej wiadomosci (zona) wykorzystuje metody mailbombingu, za co powinna dostac zolta kartke (zmniejszenie quota do 2MB i zmiana shella na /bin/false) od admina ;-))))http://akustyk.magma-net.pl |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|