Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29170 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta GA-7VA na KT400... , obiwan 12/02/03 13:44
skladam wlasnie kompa dla kuzynki, pierwszy raz AMD-ka w zwiazku z tym pytanie. Czy do tego chipsetu potrzebny jest jakis patch ?

...and justice for all

  1. tak , murfi 12/02/03 13:59
    VIAHyperion4in1445v :))))))))))

    1. a powaznie... , obiwan 12/02/03 14:16
      to tak czy nie ? Czytalem kiedys na boardzie, ze takie usuwaja problemy np. z SB Live.

      ...and justice for all

  2. Tak powaznie... , konraf 12/02/03 14:28
    ....to nic nie trzeba. Zalezy jeszcze jaki bedziesz mial system operacyjny - jesli XP to nie musisz nawet montowac VIA4in1 a jesli 98 to VIAHyperion by sie przeydała.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    1. daje Win XP czyli... , obiwan 12/02/03 14:30
      nie potrzeba. I o to chodzilo. Thanx !

      ...and justice for all

      1. polprawda , piszczyk 12/02/03 16:15
        jesli instalujesz orginalne XP (bez service packa) to trzeba zainstalowac VIA4in1 bo nie bedzie obslugi AGP x8 itd. Najlepsze, ze system sie zainstaluje lux, niby wszystko chodzi, ale gry "żabkują" jak nie wiem - ale wystarczy zajrzec do DXDiag'a a tam teksturowanie AGP wylaczone :o(. Wiec jednak 4in1 potrzebne. XP z service pack 1 ma to jush chyba zaszyte - ale pewien nie jestem.

        takie tam klamoty . . .

        1. eeeee... , konraf 12/02/03 20:25
          ....mam XP bez SP1 i pamietam ze dłuuugooo nie miałem zamontowanego VIA4in1 i miałem AGP x4 i nic mi nie "zabkowało"

          Pozdrawiam

          Bartek
          www.aztec.pl
          konraf@aztec.pl

  3. wydaje mi się jednak ze potrzeba , Babek 12/02/03 14:50
    tgo via servis packa zainstalować, chyba ze po zianstalowaniu systemu zrobi sie komplety update ze strony microsyfu. przeciez jak wydawali układ KT 400 to windows XP już był na rynku ? więc chyba nie ma wbudowanej oobsługi tego chipsetu. Co prawda chodzi system, ale czy ja wiem czy poprawnie wszytko działa ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL