Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29229 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakaz dostepu do pliku- film- wmv , Dies_Irae 12/02/03 14:05
Witam! Dzis w nocy sciagnalem sobie filmik i nie moge go odtworzyc plik jest w formacie wmv, jest chroniony i niby pobiera licencje itd.. ale nic!
Mozna to jakos obejsc... Dzieki za info.. pozdr.
P.S. jakby co to jest to tez na frazie.. ale tam nikt nie wie co z tym zrobic ;/

  1. to i ja się podłączę... , Chrisu 12/02/03 15:07
    mam kilka filmików w .asf (pewnie sposób kodowania jest taki sam jak do wmv). Chodziły pięknie przez jakiś czas. Teraz ciągle czarny ekran, ale jak dam stop i przesuwam suwakiem to widać.
    I jescze jedno. Mam Virtual Duba który działa z ASFami. Mam jednak problem. Mimo ze ASFy (WMV) działają OK, to ten wywala mi że Couldn't locate decompressor for format WMV1 :(...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. no coz , Czarek 12/02/03 15:21
    natkales sie na DRM by M$ - chroniony (zaszyfrowany) plik Windows Media - jedyne co mozna radzic tobie i innym na przyszlosc - nie uzywajcie zadnego formatu Windows Media (audio, video) - one wlasnie po to powstaly, zeby robic takie rzeczy - na razie to jeszcze margines (chodzi to to, zeby przyzwyczaic ludzi do nich, zeby nic nie podejrzewali etc), ale w przyszlosci chronione pliki WM beda coraz bardziej powszechne - nie przyczyniajcie sie do tego - uzywajcie plikow w standardowych, otwartych (mniej lub bardziej) formatach, a nie w formatach bedacych wlasnoscia jednej korporacji - to samo tyczy sie niesety pdf'ow Adobe - ostatnio na boardzie jest coraz wiecej postow o problemach z nimi (zabezpieczenie - DRM by Adobe)

    zreszta ten problem sie poglebi (poszerzy) po premierze Office'a 11 w polowie roku - ale nie bede psul M$'owi niespodzianki ;-)

    to tyle...

    1. aha , Czarek 12/02/03 15:26
      DRM to oczywiscie Digital Rights Management...

    2. nie ma żadnego sposobu ??? , Carmamir 12/02/03 15:54
      bo mam kilka wma zgranych z AudioCD przez (w swej głupocie) Windows Media Player 7.1 i nie mogę tego ani zgrać ani edytować ani nagrać bo pisze że plik chroniony :(. A linux też tym się przejmuje ? Czy może po prostu odtwarza to ????

      No to się wkopałem...

      1. A linux WMA wcale nie odtwarza i już , Master/Pentium 12/02/03 19:35
        MS "zapomniało" podać przepis na odtwarzacz.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL